19 Ιουλ

Μαάγειρες Β Κύπρος

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άμεσα Μάγειρες Β για εργασία στον Πρωταρά της Κύπρου.

Μηνιαίος μισθός: 1100€-1300

Προσφέρεται διαμονή

Εποχιακή εργασία

Υπευθυνότητες:
Προετοιμασία των απαραίτητων υλικών και εξοπλισμού.
Ψήσιμο/ μαγείρεμα φαγητών χρησιμοποιώντας διάφορες μεθόδους
Εξασφάλιση άψογης παρουσίασης του πιάτου, πριν το σερβίρισμα
Διατήρηση της υγιεινής και της τάξης της κουζίνας
Επιβεβαίωση της κατάλληλης αποθήκευσης των τροφίμων/ υλικών
Έλεγχος ποιότητας πρώτων υλών
Ενημέρωση υπεύθυνου για παραγγελίες/ ελλείψεις

Απαιτούμενα Προσόντα:
Εμπειρία 1-3 έτη και πάνω στον τομέα της μαγειρικής και της χρήσης των διάφορων σκευών και εξοπλισμού
Γνώση των διάφορων μαγειρικών μεθόδων
Ικανότητα εφαρμογής διαδικασιών αποστείρωσης
Ομαδικό πνεύμα
Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
Δίπλωμα/ βεβαίωση/ πτυχίο από σχολή μαγειρικής θεωρείται επιπρόσθετο προσόν.

Jobmap.gr
Jobmap.gr
www.jobmap.gr

Jobmap.gr Ιστοσελίδα δημοσίευσης αγγελιών και αναζ΄ήτησης θέσεων εργασίας σε Ελλάδα και εξωτερικό

Σχετικες Αγγελιες

16 Αυγ
Πανελλήνια [The Anchor Pub, Tilsworth, LU79PU UK]

Σερβιτόρα με γνώσεις Μπαρ Η εταιρία προσφέρει: Υπάρχει σπίτι για συγκατοίκηση με άλλο μέλος του προσωπικού, ευχάριστο περιβάλλον, καλές αποδοχές.

16 Αυγ
Πανελλήνια [Melissa Gold Coast IKE]

Σερβιτόρος/α σε εστιατόριο ξενοδοχείου και στο beach bar Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 σεζόν, γνώση Αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση κι άλλης γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, διαμονή, διατροφή Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

11 Αυγ
Πανελλήνια [Ζήκας Ευάγγελος]

Babysitter και οικιακοί βοηθοί, εσωτερικές, ζητούνται για όλη την ΄Ελλάδα . Παρέχεται διαμονή, διατροφή .

05 Αυγ
Πανελλήνια [trust office]

Σερβιτόρα σε καφέ - μποουλιγκ στη Κέρκυρα. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 1000 ευρώ συν πολλά φιλοδωρήματα. Βιογραφικό με φωτογραφία στο παρακάτω email.

26 Ιουλ
Πανελλήνια [N/A]

Περιγραφή Οργανισμού:  Ο Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας (Ο.Κ.Υπ.Υ.) επιθυμεί να προσλάβει έμπειρο και δυναμικό άτομο στην θέση του Επιχειρησιακού Διευθυντή.  Καθήκοντα και Ευθύνες: Αναφέρεται απευθείας στον Γενικό Διευθυντή του Οργανισμού Εποπτεύει άμεσα τον Προϊστάμενο της Μονάδας Στρατηγικού Σχεδιασμού και Προώθησης Αγοράς, τον Προϊστάμενο Μονάδας Διαδικασιών και Δικτύου Ποιότητας, τον Προϊστάμενο της Μονάδας Πληροφορικής, Εγκαταστάσεων και Υποδομών...

... και τον Προϊστάμενο της Μονάδας Διαχείρισης και Ανάπτυξης Ανθρώπινου Δυναμικού
Αναπτύσσει επιχειρησιακά σχέδια για παροχή διοικητικών υπηρεσιών όπως διοικητική υποστήριξη, διαχείριση ανθρώπινου δυναμικού και τεχνολογίες υπηρεσιών πληροφόρησης, καθώς και υποστηρικτικών υπηρεσιών, ώστε να συνεισφέρουν στην επίτευξη του επιχειρησιακού σχεδίου του Οργανισμού
Παρακολουθεί και ελέγχει την απόδοση των διοικητικών και υποστηρικτικών υπηρεσιών, ώστε να διασφαλίζει ότι αυτές παρέχονται βάσει του επιχειρησιακού σχεδίου και του ετήσιου προϋπολογισμού
Εποπτεύει και αξιολογεί συστηματικά την ποιότητα και αποτελεσματικότητα των διοικητικών και υποστηρικτικών υπηρεσιών, ώστε να αναγνωρίζει τις ευκαιρίες για συνεχή βελτίωση και μείωση του κόστους
Εποπτεύει και επανεξετάζει τις δομές, τα συστήματα και τους εσωτερικούς κανονισμούς του Οργανισμού σε σχέση με τις διοικητικές και υποστηρικτικές υπηρεσίες, βάσει αναγνωρισμένων παραμέτρων, ώστε να διασφαλίζει ότι παράγουν το βέλτιστο αποτέλεσμα, δεδομένης της διαθέσιμης τεχνολογίας και πόρων
Αναπτύσσει και εποπτεύει τη συμμόρφωση με τις πολιτικές, τις διαδικασίες και τους εσωτερικούς κανονισμούς
Αναπτύσσει και εφαρμόζει το σχέδιο κεφαλαιουχικού εξοπλισμού για συντήρηση και βελτίωση των κτηρίων και των εγκαταστάσεων
Διασφαλίζει τη συνεχή εκπαίδευση του διοικητικού και υποστηρικτικού προσωπικού
Διασφαλίζει την αποτελεσματική ανάπτυξη και ευελιξία του διοικητικού και υποστηρικτικού προσωπικού, ώστε να ικανοποιούνται οι απαιτήσεις των υπηρεσιών τους
Αναπτύσσει επαφές εσωτερικά με τη Διευθυντική Ομάδα, το Διοικητικό Συμβούλιο και τους Επικεφαλής των Διευθύνσεων και εξωτερικά με τους προμηθευτές εξωτερικών υπηρεσιών
Ασκεί οποιεσδήποτε δραστηριότητες και οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα του ανατίθενται από το Διοικητικό Συμβούλιο, τον Γενικό Διευθυντή ή/και από το σχετικό Νόμο και τους Κανονισμούς που εκδίδονται δυνάμει αυτού ή/και τους εσωτερικούς κανονισμούς του Οργανισμού