18 Ιουλ

ΠΩΛΗΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από Ανώνυμη Εταιρεία Ηλεκτρολογικού Υλικού, ζητείται για το Τμήμα Πωλήσεων, πωλητής με έδρα την Αθήνα.
Επιθυμητά προσόντα:
-Σπουδές ανάλογες με το αντικείμενο.
-Τουλάχιστον 5 έτη προϋπηρεσία και άνω σε αντίστοιχη θέση.
-Γνώση του Ηλεκτρολογικού Υλικού.
-Γνώση Η/Υ.
-Κάτοχος διπλώματος οδήγησης, Απολυτηρίου στρατού.
-Επιθυμητή η γνώση Αγγλικών.
Αποστολή βιογραφικών στην παρακάτω Ηλεκτρονική Διεύθυνση.

ΕΛΦΑ ΑΕ

Σχετικες Αγγελιες

07 Αυγ
Αθήνα [ALFA BEST QUALITY SRVICES IKE]

Πρατήριο υγρών καυσίμων (βενζινάδικο) στην Αθήνα πλησίον ΟΑΚΑ, αναζητά για πλήρη ή μερική απασχόληση Υπάλληλο για ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΑΝΤΛΙΑΣ. Ωράριο κυλιόμενο πρωί – απόγευμα, 6ήμερη εργασία, με κυλιόμενο ρεπό. Με τα ακόλουθα Προσόντα: - Τουλάχιστον Απόφοιτοι Λυκείου - Άριστη γνώση της Ελληνικής Γλώσσας - Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία Παρέχονται: Μισθός & Bonus

26 Ιουλ
Αθήνα [Παπαδοπουλος Ν.]

Εξωτερικός πωλητής B2B Απαραίτητα Προσόντα: Ηλικία έως 35 Επιθυμητά Προσόντα: Επικοινωνία, καλή διάθεση Η εταιρία προσφέρει: μισθό, ασφάλιση, ποσοστά

25 Ιουλ
Αθήνα [IF FASHION]

ΕΤΑΙΡΙΑ, γνωστή στο χώρο της μόδας, ζητεί άμεσα να προσλάβει προσωπικό για τα καταστήματά της στις περιοχές Νοτίων προαστίων, Αργυρούπολη, Ηλιούπολη και Παλαιό Φάληρο, θέση πωλήτριας/πωλητή. Παρέχεται βασικός μισθός, επίδομα αδείας, δώρο Χριστουγέννων, Πάσχα και bonus πωλήσεων.

21 Αυγ
Αθήνα [ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ]

Από μονάδα μεγάλου Φροντιστηριακού Ομίλου στον Χολαργό, ζητείται Μαθηματικός, Φυσικός και Φιλόλογος για τμήματα μελέτης Γυμνασίου. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

21 Αυγ
Αθήνα [Blanco]