15 Ιουλ

Σχεδιαστής με γνώσεις Adobe illustrator

Πανελλήνια Part Time Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Έχεις μερικές γνώσεις Adobe illustrator και θέλεις να βγάλεις κάποια χρήματα από το σπίτι σου; (Όχι πολλά) Πάρε με τηλέφωνο. Απασχόληση 3 ώρες την ημέρα για 20 μέρες το μήνα, μισθός 200 ευρώ. Πιθανότητες εξέλιξης. Πληροφορίες κ. Παππάς.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

16 Αυγ
Πανελλήνια [The Anchor Pub, Tilsworth, LU79PU UK]

Σερβιτόρα με γνώσεις Μπαρ Η εταιρία προσφέρει: Υπάρχει σπίτι για συγκατοίκηση με άλλο μέλος του προσωπικού, ευχάριστο περιβάλλον, καλές αποδοχές.

17 Αυγ
Πανελλήνια [HR Hotel – Αθήνα, Αττική]

Περιγραφή Εργασίας: Τα ξενοδοχεία μας στελεχώνονται από άτομα που αγαπούν την ελληνική φιλοξενία και επιθυμούν να προσφέρουν κάτι το μοναδικό στον επισκέπτη. Αναζητούμε για τη στελέχωση των ξενοδοχειακών μονάδων σε όλη την Ελλάδα για τη σεζόν 2019. Καμαριέρες/Σερβιτόροι/Μάγειρες/Βοηθούς Κουζίνας/Λαντζέρηδες/Κηπουρούς/Συντηρητές & Τεχνίτες Προφίλ υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Ομαδικό πνεύμα εργασίας Πολύ...

... καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας. Γνώση επιπλέον γλώσσας θα εκτιμηθεί

Παροχές:
Ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων, συμπεριλαμβανομένης διαμονής και διατροφής
Δυναμικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
Προοπτικές εξέλιξης και μόνιμης απασχόλησης

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι/ες, να αποστείλουν Βιογραφικό Σημείωμα.
Εφόσον στέλνετε αρχικά email για την θέση εργασίας η εταιρεία έχει την συγκατάθεσή σας να επεξεργαστεί τα προσωπικά σας δεδομένα και να επικοινωνεί μαζί σας τηλεφωνικώς ή με email ή με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης για τον σκοπό προσφορά εργασία κατάλληλη προς εσάς. Επίσης να προωθεί το βιογραφικό σας , και άλλα στοιχεία που πιθανώς σας ζητηθούν προς τις ενδιαφερόμενες συνεργαζόμενες εταιρίες, με σκοπό προσφορά εργασία κατάλληλη προς εσάς.

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μερική απασχόληση, Πρακτική άσκηση, Εκπαιδευόμενος

Tags:

16 Αυγ

Α Μάγειρα / Μαγείρισσα (γνώστης ψησταριάς). Αρμοδιότητες: Ελληνική κουζίνα ,Φαγητά κατσαρόλας και της ώρας. Η εταιρία προσφέρει: Υπάρχει σπίτι για συγκατοίκηση με άλλο μέλος του προσωπικού, ευχάριστο περιβάλλον, καλές αποδοχές.

16 Αυγ
Πανελλήνια [Ζήκας Ευάγγελος]

Αναζητούμε γηροκόμους για Αθήνα, εσωτερικές. Παρέχονται διαμονή, διατροφή.

16 Αυγ
Πανελλήνια [Melissa Gold Coast IKE]

Σερβιτόρος/α σε εστιατόριο ξενοδοχείου και στο beach bar Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 σεζόν, γνώση Αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση κι άλλης γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, διαμονή, διατροφή Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.