12 Ιουλ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άμεσα καθηγητές πληροφορικής για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη μελετών.
Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Απαραίτητη η εγγραφή στο Portal.desknet.gr

Telephone
desknet

Σχετικες Αγγελιες

20 Φεβ
Θεσσαλονίκη [DESKNET]

Ζητούνται άμεσα απόφοιτοι πληροφορικής για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη μελετών. Αποστολή βιογραφικού info@desknet.gr. Απαραίτητη η εγγραφή στο portal.desknet.gr

13 Φεβ

Ζητούνται άμεσα απόφοιτοι πληροφορικής για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη μελετών. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Απαραίτητη η εγγραφή στο portal.desknet.gr.

05 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ]

Από Κέντρο Δια βίου Μάθησης, ζητούνται Καθηγητές/Καθηγήτριες Πληροφορικής, πιστοποιημένοι από τον ΕΟΠΠΕΠ, για να αναλάβει τη διδασκαλία σε σεμινάρια πληροφορικής σε τμήματα ενηλίκων. Επιθυμητά προσόντα: Διδακτική εμπειρία στο αντικείμενο διδασκαλίας Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

27 Φεβ
Αθήνα [ΕΚΠ. ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ]

Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών καθηγητές/ριες ζητούνται από τον Εκπ. Όμιλο ΓΡΑΨΑ για όλη την Αττική. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus.

27 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Clio Hair Salon]

Ζητείται κομμώτρια με εμπειρία στο χώρο της κομμωτικής για άμεση πρόσληψη. Βιογραφικά στο παρακάτω email.