12 Ιουλ

ΕΡΓΑΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία Φαρμακευτικών Προϊόντων με πολυετή παρουσία στο χώρο των φαρμάκων, με έδρα το Κορωπί Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει :

Εργάτη Παραγωγής και Συσκευασίας

Απαραίτητα προσόντα:
• Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία σε παραγωγή/συσκευασία φαρμακευτικής εταιρείας
• Παρατηρητικότητα, εργατικότητα, επαγγελματισμός και πνεύμα ομαδικότητας
• Κάτοικος κοντινών περιοχών
• Κάτοχος Ι.Χ. / μοτοσικλέτας
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Προσφέρονται:
• Σταθερές αποδοχές βάσει εμπειρίας
• Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη

ΚΩΔΙΚΟΣ ΘΕΣΗΣ ΠΡΓ19
Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια. Θα απαντηθούν μόνο οι υποψηφιότητες που πληρούν τις προϋποθέσεις.

ΒΕΡΜΑ ΝΤΡΑΓΚΣ ΑΒΕΕ

Σχετικες Αγγελιες

04 Φεβ
Αθήνα [ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ]

Εμπορική επιχείρηση δομικών, διακοσμητικών υλικών, με έδρα στην Ηλιούπολη Αττικής, ζητά συνεργάτη, ηλικίας 25 – 35 ετών, με δίπλωμα οδήγησης, για πλήρη απασχόληση. Βιογραφικά είτε ηλεκτρονικά είτε μέσω τηλεφώνου (επικοινωνία με τον κύριο Κώστα, αυστηρά από τις 11.00 – 14.30 / Δευτέρα - Παρασκευή).

30 Ιαν
Αθήνα [ΑΛΥΣΙΔΑ ΑΡΤΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ]

Αλυσίδα Αρτοπαρασκευασμάτων στο κέντρο της Αθήνας αναζητά Βασικό ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ-ΖΥΜΩΤΗ-ΦΥΛΛΑΔΟΡΟ. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση προϊόντων ζύμης κουρου Γνώση φύλλου αέρος (μπουγάτσας) Γνώση ψησίματος Ικανότητα ανάληψης ευθυνών, επίβλεψης και συντονισμού εργαστηρίου Γνώση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας τροφίμων Εμπειρία σε παραγγελίες και παραλαβές Κύρια καθήκοντα: Θα είναι σε θέση να παρασκευάσει γεμίσεις, προϊόντα ζύμης κουρού και φύλλο αέρος, ακολουθώντας...

... κατά γράμμα τις παραδοσιακές συνταγές.
Θα αναλάβει το σωστό ψήσιμο των προϊόντων που παρασκευάζει.
Θα είναι υπεύθυνος για όλη την παραγωγή και τα ψησίματα και θα εκτελεί καθημερινά, ποιοτικούς και γευστικούς ελέγχους ώστε να εξασφαλίζεται η άριστη ποιότητα κάθε προϊόντος που φτάνει στον πελάτη.
Θα φροντίζει για την τήρηση υψηλού επιπέδου καθαριότητας των χώρων του εργαστηρίου και του εξοπλισμού και για τις σωστές συνθήκες αποθήκευσης και συντήρησης των τροφίμων.
Θα παρακολουθεί την ροή παραγωγής και θα εκτιμά τις ανάγκες για παραγγελία πρώτων υλών ώστε να μην υπάρχουν ελλείψεις ή φθορές.
Θα επιβλέπει την τήρηση του ωραρίου προσέλευσης και διαλειμμάτων και του επαγγελματικού ρουχισμού των συνεργατών του.
Θα επιδεικνύει δυναμισμό, υψηλό πνεύμα ομαδικότητας και πάθος για την εκπαίδευση, κινητοποίηση και την συνεχή βελτίωση της ομάδας του.

Σταθερή, οκτάωρη, πρωινή απασχόληση (Κυριακές και αργίες κλειστά)
Ασφαλιστική κάλυψη και όλα τα νόμιμα δώρα – επιδόματα, άδειες
Εξαιρετικά ανταγωνιστικές μηνιαίες αποδοχές, συν έξτρα μπόνους παραγωγικότητας
Άριστες συνθήκες εργασιακού περιβάλλοντος

Tags:

27 Ιαν
Αθήνα [CRIST - ΑΝ. ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ]

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Βοήθεια στην καθημερινότητα του χώρου παραγωγής. Βοήθεια στο δίπλωμα ( λευκά είδη σεντόνια , μαξιλαροθήκες κλπ ) και την συσκευασία των προϊόντων. Τακτοποίηση των υλικών. Πρόθυμος/η και συνεργάσιμος/η. Η εταιρία προσφέρει όμορφο περιβάλλον απασχόλησης, μισθό, ασφάλιση. Αποστολή βιογραφικών στοιχείων/επικοινωνίας στο παρακάτω email ή στο φάξ 2109932452

27 Φεβ
Αθήνα [YOURTRANSFER]

Λογιστής-τρια Αρμοδιότητες: Καταχώρηση λογιστικών εγγράφων, Συμφωνία πελατών προμηθευτών, Πληρωμές,Τιμολόγηση Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος πτυχίου Λογιστικής, Άριστη γνώση MS Office Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

27 Φεβ
Αθήνα [ΕΚΠ. ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ]

Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών καθηγητές/ριες ζητούνται από τον Εκπ. Όμιλο ΓΡΑΨΑ για όλη την Αττική. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus.