12 Ιουλ

Ζητείται πωλητής/τρια

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται πωλητής/τρια για Θεσσαλονίκη και επαρχία, με δυνατότητα ταξιδιών για ήδη υπάρχον πελατολόγιο και ανάπτυξη νέου.
Απαραίτητα προσόντα:
Εμπειρία σε πωλήσεις (κλάδος τηλεπικοινωνιών επιθυμητή), Χρήση Η/Υ, ικανότητα επικοινωνίας, ευελιξία ωραρίου, ομαδικό πνεύμα, καλή διάθεση.
Δυνατότητα εργασίας σε ένα περιβάλλον με έντονους ρυθμούς
Επικέντρωση σε στόχους
Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου

Η εταιρεία προσφέρει:
· Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (σταθερός μισθός και bonus πωλήσεων)
· Εταιρικό αυτοκίνητο
· Εταιρικό κινητό
· Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
· Δυνατότητες εξέλιξης

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΑΡΙΑ ΜΑΣ στην παρακάτω διεύθυνση.
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ -> https://voltetel.gr/υποβολη-βιογραφικου/

VOLTE-TEL COMMUNICATIONS

Σχετικες Αγγελιες

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ALKMIN]

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ - ΠΩΛΗΤΗΣ ΑΠΟ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΥΖΑΜΩΝ/ΕΣΩΡΟΥΧΩΝ/ΚΑΛΤΣΩΝ Αρμοδιότητες: ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ - ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΑΞΙΔΙΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

17 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ]

Από μεγάλη εμπορική εταιρία στη Θεσσαλονίκη, ζητείται πωλητής / πωλήτρια για πωλήσεις ειδών συσκευασίας πόρτα - πόρτα. Απαραίτητη προϋπηρεσία σε πωλήσεις. Μόνο σοβαρά βιογραφικά.

12 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ]

Ζητείται πωλητής-τρια ειδών υγιεινής-πλακιδίων για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: - Προϋπηρεσία στο είδος θα συνεκτιμηθεί. - Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας. - Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE. - Επικοινωνιακές ικανότητες, αμεσότητα, αποτελεσματικότητα στην πώληση. -Υπευθυνότητα και οργάνωση. Η εταιρία προσφέρει: -Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών. -Προοπτικές εξέλιξης. Καταστήματα:Εύοσμος Θεσσαλονίκης Αποστολή βιογραφικού στο emai:...

... info@loukas-bagno.gr
Παρακαλούμε να επισυνάψετε φωτογραφία στο βιογραφικό σας.

Tags:

25 Φεβ
Θεσσαλονίκη [TRITON SERVICES]

Μηχανικός Αρμοδιότητες: Θερμαστής Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Μηχανικού Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση και ασφάλιση

24 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΔΕΛΤΑ ΟΙΛ ΕΛΛΑΣ ΑΒΕΕ]

ΕΤΑΙΡΊΑ που δραστηριοποιείται στον χώρο λιπαντικών με έδρα την Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει πωλητή για μόνιμη και πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία στον τομέα λιπαντικών. Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Δίπλωμα γ κατηγορίας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.