12 Ιουλ

ΖΗΤΗΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αποθήκη καταψυγμένων τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη ζητεί για εργασία Οδηγό με πείρα σε δρομολόγια πόλης Θεσσαλονίκης και Χαλκιδικής. Γνώστης της αγοράς στο τομέα σφολιατοειδών και κατεψυγμένων πιτών, δίπλωμα Β´ κατηγορίας, Πενθήμερο.
Βιογραφικά στο παρακάτω email.

leon

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [TRANSCOMBI EXPRESS SALONICA ΕΠΕ]

Απο καταξιωμένη εταιρία μεταφορών στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης ζητούνται : Αποθηκάριος, Β. Αποθηκαρίου - Φορτοεκφορτωτής , Οδηγός με δίπλωμα Γ' κατηγορίας . Η εταιρία προσφέρει: Αριστο περιβάλλον εργασίας , μόνιμη απασχόληση Βιογραφικά στο email npanagiotidis@transcombi.com.gr

16 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Κ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΕ]

ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΙ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

11 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ZOUROS TRAVEL]

ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΕΡ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Δ+ΠΕΙ+ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΑΡΤΑ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΕ ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ ΠΛΕΟΝ ΒΟNUS ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟΤΗΤΑΣ

02 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [FRESH WATER]

ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΙ

15 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΑΛΛΑΣ]

Χειριστής - οδηγός μηχανημάτων έργου Αρμοδιότητες: Ζητείται χειριστής-οδηγός τσάπας, JCB, διαβολάκι από τεχνική εταιρεία για έργα στην ευρύτερη περιοχή του Δήμου Θεσσαλονίκης.