11 Ιουλ

Ζητείται Ψυκτικός

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Idealklima αναζήτα έμπειρο ψυκτικό για την πλαισίωση μόνιμης θέσης στο τεχνικό τμήμα της εταιρίας .
Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση απαραίτητη.
Γνώσεις σε συστήματα VRV θα εκτιμηθούν ιδιαιτέρως.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν τα βιογραφικά τους (Τα βιογραφικά μπορούν προαιρετικά να είναι με φωτογραφία) μέσω της ιστοσελίδας μας στην κατηγορία Εταιρία> Καριέρα

Νικος Πιτσουλης

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [VOLTE-TEL COMMUNICATIONS]

Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα για αυτοκίνητο ή/και για μηχανάκι, Χρήση Η/Υ Περισσότερες πληροφορίες για την εταιρία μας στην παρακάτω διεύθυνση. Αποστολή βιογραφικού - > https://voltetel.gr/υποβολη-βιογραφικου/

12 Ιουλ

Ζητείται τεχνικός - ηλεκτρονικός για service κινητής - σταθερής τηλεφωνίας Προϋπηρεσία επιθυμητή ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΑΣ -> https://voltetel.gr ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ -> https://voltetel.gr/υποβολη-βιογραφικου/

12 Ιουλ

Ζητείται πωλητής/τρια για Θεσσαλονίκη και επαρχία, με δυνατότητα ταξιδιών για ήδη υπάρχον πελατολόγιο και ανάπτυξη νέου. Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία σε πωλήσεις (κλάδος τηλεπικοινωνιών επιθυμητή), Χρήση Η/Υ, ικανότητα επικοινωνίας, ευελιξία ωραρίου, ομαδικό πνεύμα, καλή διάθεση. Δυνατότητα εργασίας σε ένα περιβάλλον με έντονους ρυθμούς Επικέντρωση σε στόχους Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου Η εταιρεία προσφέρει: · Ανταγωνιστικό πακέτο...

... αποδοχών (σταθερός μισθός και bonus πωλήσεων)
· Εταιρικό αυτοκίνητο
· Εταιρικό κινητό
· Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
· Δυνατότητες εξέλιξης

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΑΡΙΑ ΜΑΣ στην παρακάτω διεύθυνση.
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ -> https://voltetel.gr/υποβολη-βιογραφικου/

Tags:

12 Ιουλ

Περιγραφή θέσης: Τηλεφωνική υποστήριξη, Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας, Εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητα προσόντα: Γνώση εμπορικού Soft1, Γνώση αγγλικής και γερμανικής γλώσσας Περισσότερες πληροφορίες για την εταιρία μας στην παρακάτω διεύθυνση. Αποστολή βιογραφικού - > https://voltetel.gr/υποβολη-βιογραφικου/

10 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [TOOB-think out of the box]

Κομμωτής-τρια σε κομμωτήριο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης Αρμοδιότητες: Κούρεμα, βαφείο, πιστολάκι Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη, ευχάριστη συμπεριφορά, επικοινωνιακές δεξιότητες, περιποιημένη εμφάνιση, δυνατότητα συνεργασίας και ομαδικής δουλειάς, συνέπεια.