11 Ιουλ

ΠΩΛΗΤΡΙΑ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΡΙΑ
Αρμοδιότητες: ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ
Επιθυμητά Προσόντα: ΗΛΙΚΙΑ ΕΩΣ 35
Η εταιρία προσφέρει: 5ΩΡΗ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, 3-5 μμ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

01 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΑΡΔΑΡΗ (ΤΑΝΤΑΛΟΥ 24) ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΚΩΝ/ΝΟΣ]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΥΠΟΔΗΜΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ. ΑΠΟ ΔΥΤΙΚΑ Η ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΗΛΙΚΙΑ 25-45 Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΕΣ ΩΡΑΡΙΟ

20 Ιουν
Τρίκαλα [Φυτόκοσμος]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Ζητείται Υπάλληλος / Πωλήτρια στην επιχείρηση Φυτόκοσμος Προσόντα Υποψηφίας: Προϋπηρεσία σε πωλήσεις Απόφοιτη Λυκείου Γνώση Αγγλικών (επιθυμητή) Ηλικία από 30 έως 45 ετών Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας

08 Ιουλ
Κάρπαθος [EL GREKO]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΕΙΔΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ - ΑΣΦΑΛΙΣΗ - ΔΙΑΜΟΝΗ - ΔΙΑΤΡΟΦΗ

03 Ιουλ
Αθήνα [Bozikis]

Επιθυμείτε να εξελίξετε την καριέρα σας στο κλάδο του λιανικού εμπορίου; Είστε ένα επικοινωνιακό άτομο που δείχνει ενδιαφέρον για τη μόδα; Η εταιρεία Bozikis με πολυετή παρουσία στο χώρο του υποδήματος, αναζητά αξιόπιστο συνεργάτη να επανδρώσει το κατάστημά της στα Σπάτα. Ο στόχος της εταιρείας μας είναι να προσφέρουμε in fashion παπούτσια και τσάντες σε προσιτές τιμές. Προτεραιότητά μας είναι οι ευχαριστημένοι πελάτες και πιστεύουμε ότι αυτό μπορεί να επιτευχθεί...

... μέσα από ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.

Αν ασπάζεσαι και εσύ τις ίδιες ιδέες, στείλε μας το βιογραφικό σου.

Προφίλ Υποψηφίου:

Προϋπηρεσία 1-2 (επιθυμητή).
Ηλικία 18 εώς 30 ετών.
Να μην έχει πρόβλημα μετακίνησης.
Ευχάριστος και επικοινωνιακός με τους πελάτες και το προσωπικό.
Ομαδικό πνεύμα και επαγγεματική συμπεριφορά.
Η εταιρεία παρέχει:

Ικανοποιητικό μισθό.
Ασφάλιση ΙΚΑ.
Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
Παρακαλούμε τα βιογραφικά να αποστέλλονται με μία φωτογραφία του υποψηφίου μέσω του site ανάρτησης της συγκεκριμένης αγγελίας.