10 Ιουλ

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ - ΤΡΙΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται εξωτερικός πωλητής-τρια έως 30 ετών με εμπειρία στο χώρο των καταστημάτων τροφίμων και super market για πωλήσεις στον νομό Θεσσαλονίκης.
Απαραίτητα προσόντα: Ευπρεπή Παρουσία, Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στο χώρο, Εξαιρετική επικοινωνιακή και διαπραγματευτική ικανότητα, Προσήλωση στο εταιρικό συμφέρον, Επαγγελματισμός και φιλοδοξία ανάπτυξης κι εξέλιξης.
Παρέχονται: 5ήμερο, Σταθερός μηνιαίος μισθός, bonus, εταιρικό αυτοκίνητο, εταιρικό κινητό.
Οι ενδιαφερόμενοι που καλύπτουν τα άνωθι και μόνο μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους.

ΑΦΟΙ ΚΟΝΤΖΟΓΛΟΥ

Σχετικες Αγγελιες

23 Αυγ
Τρίκαλα [Besios Wood]

Περιγραφή: Από την επιχείρηση BESIOS WOOD ζητείται Εξωτερικός Πωλητής Χονδρικής με εμπειρία στις πωλήσεις Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης ΙΧ αυτοκινήτου Γνώση Αγγλικής γλώσσας Γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή Ηλικία έως 40 ετών

17 Σεπ
Αθήνα [ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΩΜΑΤΑ]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ εξωτερικός πωλητής έως 40 ετών, με προϋπηρεσία στις πωλήσεις χρωμάτων - Βερνικιών. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι επικοινωνιακοί, με ευχάριστο χαρακτήρα, φιλόδοξοι με διάθεση και επαγγελματισμό και με όρεξη να δουλέψουν και να αφοσιωθούν. Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

17 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΕΨΙΛΟΝ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ]

Πωλητής εξωτερικός ζητείται από εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο των φαρμακείων. ( Εμπειρία σε πελατολόγιο φαρμακείων θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα) Απαραίτητα ηλικία έως 35 χρόνων, ευχέρεια εβδομαδιαίων ταξιδιών, καλή παρουσία, επικοινωνιακή διάθεση, δίπλωμα και η εμπειρία οδήγησης αυτοκινήτου. Προσφέρεται μισθός βασικός, προμήθεια, και bonus. Αυτοκίνητο και έξοδα κίνησης. Αποστολή βιογραφικών με φωτογραφία στο παρακάτω email.

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Σταμοπουλος]

Πωλητής εξωτερικός για ΕΧ-VAN Αρμοδιότητες: Παρακολούθηση υφιστάμενου πελατολογίου & ανάπτυξη νέου σε Ν.Θεσσαλονίκης και Χαλκιδικής. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Κάτοικος Θεσσαλονίκης Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση & μισθολογικό BONUS

03 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΑΦΟΙ ΚΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΔΙΚΤΥΟ ΔΙΑΝΟΜΩΝ ΑΕ]

Ζητείται εξωτερικός πωλητής-τρια έως 30 ετών, με εμπειρία στο χώρο των καταστημάτων τροφίμων και super market για πωλήσεις στον νομό Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα: -Ευπρεπή Παρουσία -Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στο χώρο - Εξαιρετική επικοινωνιακή και διαπραγματευτική ικανότητα - Προσήλωση στο εταιρικό συμφέρον - Επαγγελματισμός και φιλοδοξία ανάπτυξης κι εξέλιξης. Παρέχονται: -5ήμερο -Σταθερός μηνιαίος μισθός - bonus - εταιρικό αυτοκίνητο -...

... εταιρικό κινητό