10 Ιουλ

Εσωτερική νταντά στην Αγγλία

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κοπέλα ή κυρία να εργαστεί ως εσωτερική νταντά στην Αγγλία.
Προσόντα: Έμπιστο, τακτικό και καθαρό άτομο, υπομονετική και τρυφερή με τα παιδιά, αγάπη προς τα παιδιά, γνώσεις μαγειρικής(προετοιμασία γευμάτων για το παιδί).
Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη.
Παρέχεται μισθός, διαμονή, γεύματα, internet και αεροπορικά εισιτήρια.
1 με 2 ρεπό την βδομάδα.
Από 30 Σεπτεμβρίου 2019 έως μέσα Ιουνίου 2020.

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Μ.Μ.]

Ζητείται κοπέλα ή κυρία να εργαστεί ως εσωτερική νταντά στην Αγγλία. Προσόντα: Έμπιστο, τακτικό και καθαρό άτομο, υπομονετική και τρυφερή με τα παιδιά, αγάπη προς τα παιδιά, γνώσεις μαγειρικής(προετοιμασία γευμάτων για το παιδί). Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. Παρέχεται μισθός, διαμονή, γεύματα, internet και αεροπορικά εισιτήρια. 1 με 2 ρεπό την βδομάδα. Από 30 Σεπτεμβρίου 2019 έως μέσα Ιουνίου 2020.

13 Ιουλ
Αθήνα [M.M.]

15 Ιουλ
Πανελλήνια [trust office]

Άμεση πρόσληψη σε ξενοδοχείο στην Τορώνη Χαλκιδικής. Ζητάμε 2 καμαριέρες, έστω με μικρή εμπειρία σε καθαριότητες. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 800 ευρώ. Βιογραφικά με φωτογραφία στο παρακάτω email.

15 Ιουλ
Πανελλήνια [ευη]

Ζητάμε καμαριέρα στο Καλαμίτσι Χαλκιδικής, σε μικρό ξενοδοχείο, έστω με κάποια εμπειρία σε καθαριότητες. Άμεση πρόσληψη. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 800 ευρώ. Βιογραφικό με φωτογραφία στο παρακάτω email.

15 Ιουλ
Πανελλήνια [Παππάς Σωτήρης]

Έχεις μερικές γνώσεις Adobe illustrator και θέλεις να βγάλεις κάποια χρήματα από το σπίτι σου; (Όχι πολλά) Πάρε με τηλέφωνο. Απασχόληση 3 ώρες την ημέρα για 20 μέρες το μήνα, μισθός 200 ευρώ. Πιθανότητες εξέλιξης. Πληροφορίες κ. Παππάς.