10 Ιουλ

Ζητούνται εργάτες για αποθήκη

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εργάτες αποθήκης για αποθήκη επίπλων
Αρμοδιότητες: φόρτωμα, ξεφόρτωμα, ταξινόμηση, μετακόμιση των προϊόντων
Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση, 5μερο ωράριο, υπερωρίες

Telephone
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

22 Ιουλ
Αθήνα [κος Γιώργος]

Ζητούνται άντρες/γυναίκες για άμεση πρόσληψη απόφοιτοι λυκείου με γνώσεις αποθήκης, scanner, RF. Απαραίτητα στοιχεία συνέπεια, εργατικότητα και ευγένεια στην εργασία τους. Δεκτοί και αλλοδαποί με γνώση της Ελληνικής γλώσσας. Ώρες Επικοινωνίας : 09:00-17:00 Κος Γιώργος 6984613574

22 Ιουλ
Αθήνα [Advisor]

Ανειδίκευτοι εργάτες ζητούνται για μόνιμη απασχόληση στην περιοχή του Θριασίου. Τηλ .6984613574 Κος Γιώργος 09:00-17:00

22 Ιουλ

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΙ ΕΡΓΑΤΕΣ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 08:00-16:00 κος ΓΙΩΡΓΟΣ

12 Ιουλ
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

Εταιρεία ειδών σούπερ μάρκετ με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο αποθήκης με κύρια αρμοδιότητα το σκανάρισμα των εμπορευμάτων για την αποστολή των παραγγελιών. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

27 Ιουν

ΕΜΠΟΡΙΚΗ εταιρεία ειδών σούπερ μάρκετ με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Παραλαβών. Απαραίτητα Προσόντα: Χειριστής Κλαρκ (Ηλεκτρικού Παλετοφόρου) Γνώση ποιοτικού ελέγχου Φόρτωση - Εκφόρτωση Φορτηγών Έλεγχος Παραλαβών Έλεγχος Αποστολών Βιογραφικά στο antzoulatostasos@gmail.com