10 Ιουλ

Ζητείται κοπέλα για παιδότοπο

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: απασχόληση και παιχνίδι παιδιών.
Απαραίτητα Προσόντα: διάθεση για δουλειά, εντιμότητα, ειλικρίνεια, θέληση.
Επιθυμητά Προσόντα: απόφοιτος ή φοιτήτρια παιδαγωγικών σπουδών.

Σχετικες Αγγελιες

13 Φεβ
Αθήνα [OBERMEYER HELLAS LTD]

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Ζητούνται Πολιτικοί Μηχανικοί με πολύ καλή γνώση της Γερμανικής, για εργασία στη Γερμανία, σε έργο διαχείρισης και οργάνωσης μελετών. Απαραίτητη η εμπειρία σε οργάνωση μελετών μεγάλων έργων. Άριστες συνθήκες εργασίας. Αποστολή βιογραφικού στην παρακάτω ηλεκτρονική διεύθυνση.

11 Φεβ
Αθήνα [Auto-star detailing center]

Πλύστης πλυντηρίου αυτοκινήτων Αρμοδιότητες: Πλύστης Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη, προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη συνεργασία, εκπαίδευση, μισθός αναλόγως των προσόντων, ένσημα, άριστο περιβάλλον.

11 Φεβ
Αθήνα [ΛΑΡΙΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ]

ΑΠΟ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ, ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΕΟΣ- ΝΕΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Αρμοδιότητες: Για ουσιαστική συνεργασία επί αμοιβής. Απαραίτητα Προσόντα: Ειδίκευση σε υποθέσεις Αστικού και Εταιρικού Δικαίου, Άριστη γνώση ρώσικης ή αγγλικής γλώσσας, χρήση του Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, εμπειρία στην οργάνωση γραφείου, εργατικότητα και υπευθυνότητα Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον, πενθήμερη εργασία

07 Φεβ
Αθήνα [ITALKROM ΑΦΟΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΕ]

Ζητείται, από εταιρία βερνικιών και χρωμάτων στις Αχαρνές Αττικής, προσωπικό για το τεχνικό της εργαστήριο, με σκοπό εργασίας την προετοιμασία χρωμάτων και προϊόντων βαφής με τη χρήση εξοπλισμού παρασκευής αποχρώσεων. Η θέση αφορά πλήρη απασχόληση. Χαρακτηριστικά: • Άνδρας, από 25 έως 35 ετών • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις • Δίπλωμα οδήγησης • Τουλάχιστον απόφοιτος Λυκείου • Γνώση Η/Υ και Windows Office • Επικοινωνιακός και δεκτικός στην εκμάθηση Συνυπολογίζονται: •...

... Ανάλογη εμπειρία στο αντικείμενο αυτό.
• Τυχόν ξένες γλώσσες.

Παροχές:
• Εργασία πλήρους απασχόλησης
• Πλήρης ασφάλιση
• Ικανοποιητικές απολαβές
• Εργασία σε επαγγελματικό περιβάλλον
• Δυνατότητα εξέλιξης & ανέλιξης

Παρακαλούμε να αποστείλετε τα βιογραφικά σας στο παρακάτω email, ή με fax στο τηλέφωνο που δίνεται.

Tags:

07 Φεβ
Αθήνα [Victor Artant]

Ζητούνται ψυχολόγοι, ειδικοί παιδαγωγοί, λογοθεραπευτές, φυσιοθεραπευτές από φορέα εφήβων - ενηλίκων με αυτισμό. Περιοχή: Ελληνικό - Άλιμος. Αποστολή βιογραφικού απαραίτητη.