10 Ιουλ

Ζητείται άμεσα καμαριέρα

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται άμεσα καμαριέρα μέχρι τέλη Οκτωβρίου σε μικρό οικογενειακό ξενοδοχείο στην Σάρτη. Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις.
Αρμοδιότητες: καθαριότητα
Απαραίτητα Προσόντα: όρεξη για δουλειά
Η εταιρία προσφέρει: διαμονή ,καλές απολαβές

Σχετικες Αγγελιες

22 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΡΑΚΑΤΩ E-MAIL Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤEΙΟ ΦΕΝΙΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΓΙΑ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ.

18 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΗ]

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ Αρμοδιότητες: ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΚΑΤ΄ ¨ ΟΙΚΟΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ, ΔΙΠΛΩΜΑ ΜΗΧΑΝΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ - ΚΑΛΟ ΧΕΙΡΙΣΜΟ Η/Υ Η εταιρία προσφέρει: ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ + ΑΣΦΑΛΕΙΑ

17 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Roma Pizza Kamara]

παραγωγή καφέ και πώληση μικρογευμάτων Απαραίτητα Προσόντα: παραγωγή καφέ

12 Ιουλ
Κέρκυρα [Elena\'s Taverna and Apartments]

Ζητείται Καμαριέρα - Καθαρίστρια για εποχιακή εργασία σε ενοικιαζόμενα δωμάτια- ταβέρνα Αρμοδιότητες: Καθαριότητα σε δωμάτια, κουζίνα , κήπους Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία επιθυμητή Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικός Μισθός + Διαμονή