10 Ιουλ

ΟΔΗΓΟΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εμπορική εταιρεία ειδών σούπερ μάρκετ με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττική,ς επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο για τη θέση του οδηγού με επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης.
Βιογραφικά στο παρακάτω email.

ANTZOYΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ KAI XΛOH IKE

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [TRANSCOMBI EXPRESS SALONICA ΕΠΕ]

Απο καταξιωμένη εταιρία μεταφορών στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης ζητούνται : Αποθηκάριος, Β. Αποθηκαρίου - Φορτοεκφορτωτής , Οδηγός με δίπλωμα Γ' κατηγορίας . Η εταιρία προσφέρει: Αριστο περιβάλλον εργασίας , μόνιμη απασχόληση Βιογραφικά στο email npanagiotidis@transcombi.com.gr

01 Ιουλ
Αθήνα [ΤΑΞΙ]

Ζητείται οδηγός ταξί για ενοικίαση με ΙΚΑ, στην περιοχή Αιγάλεω. Αρμοδιότητες: Ολοήμερη ενοικίαση. Απαραίτητα Προσόντα: Ειδική κάρτα ταξί, εμπειρία, εγγύηση 400€, ενοίκιο 46€/ μέρα - 2 μέρες ρεπό το μήνα. Επιθυμητά Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών - Η/Υ. ( εφαρμογή BEAT, TAXIPLON) Η εταιρία προσφέρει: Skoda Octavia 5 2007 σε άριστη κατάσταση, υποστήριξη σε θέμα πελατείας.

25 Ιουν
Αθήνα [ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΟΔΙΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

24 Ιουν
Αθήνα [ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ]

οδηγός φορτηγού Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό μισθό, ασφάλιση, μπόνους

16 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Κ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΕ]

ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΙ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ