10 Ιουλ

ΟΔΗΓΟΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εμπορική εταιρεία ειδών σούπερ μάρκετ με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττική,ς επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο για τη θέση του οδηγού με επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης.
Βιογραφικά στο παρακάτω email.

ANTZOYΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ KAI XΛOH IKE

Σχετικες Αγγελιες

21 Φεβ
Αθήνα [HGN International]

Οδηγός / σοφέρ είναι επιθυμητός για άμεση απασχόληση στο εξωτερικό. Χρειαζόμαστε ένα άτομο που είναι προσεκτικός οδηγός, δεν υπερβαίνει τα όρια, άνδρες ή γυναίκες. Στείλτε την αίτησή σας με ιδιωτικό μήνυμα ή ηλεκτρονικό ταχυδρομείο για περισσότερες πληροφορίες.

19 Φεβ
Αθήνα [ACTIONLINE]

Η ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά Οδηγό Αυτοκινητάμαξας με άμεση διαθεσιμότητα, για τη περιοχή της Μαγούλας Αττικής. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος Λυκείου Δίπλωμα Ε κατηγόριας Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις Λευκό ποινικό μητρώο Ηλικία 25 – 40 Ετών Προϋπηρεσία επιθυμητή Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας Παροχές: Ανταγωνιστικές Αποδοχές και Πλήρη Ασφαλιστική κάλυψη Πενθήμερη...

... απασχόληση

Για πληροφορίες και αιτήσεις, επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλ. που δίνεται ή στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα μέσω e-mail στο 4u@actionline.gr.
Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.

Tags:

14 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΕ]

Από ανώνυμη εταιρεία στη Δυτική Θεσσαλονίκη στην περιοχή της Νεοχωρούδας ζητείται οδηγός με επαγγελματικό δίπλωμα και κάρτα ψηφιακού ταχογράφου για πλήρη αποασχόληση.

14 Φεβ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Οδηγό-Διανομέα για Εταιρεία Διανομής Τροφίμων Περιοχή: Θρακομακεδόνες, Αττική Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Δίπλωμα Γ κατηγορίας ΠΕΙ & Ηλ. Ταχογράφο Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πλήρης Απασχόληση

10 Φεβ
Τρίκαλα [Εταιρεία Ταχυμεταφορών]

Από Εταιρεία Ταχυμεταφορών, ζητείται Οδηγός – Διανομέας με δίπλωμα οδήγησης 125 cc (μηχανάκι). Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης 125 cc Εμπειρία στη διανομή Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Πλήρη Ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας