10 Ιουλ

Ζητείται υπεύθυνο άτομο για να προσέχει 2 γατούλες

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπεύθυνο άτομο για να προσέχει 2 γατούλες στο σπίτι τους
Απαραίτητα Προσόντα: Να αγαπάει τα ζωάκια
Επιθυμητά Προσόντα: Υπευθυνότητα, εμπιστοσύνη, Τιμιότητα

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

19 Φεβ
Θεσσαλονίκη [STUDIO FEMELES]

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: ΠΑΡΟΧΕΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΥΧΙΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΥΧΙΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [THERMANSYS]

ΤΕΧΝΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΚΛΙΒΑΝΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ/ΔΙΠΛΩΜΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Starlit]

Από κατάστημα νυφικών, ζητείται πεπειραμένη μοδίστρα έως 55 ετών. Παρακαλούμε καλέστε στο τηλέφωνο που δίνεται ή στείλτε το βιογραφικό σας στο παρακάτω email.

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [TRITON SERVICES]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΡΓΑΤΡΙΑ/ΕΡΓΑΤΗΣ, ΓΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ALKMIN]

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ - ΠΩΛΗΤΗΣ ΑΠΟ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΥΖΑΜΩΝ/ΕΣΩΡΟΥΧΩΝ/ΚΑΛΤΣΩΝ Αρμοδιότητες: ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ - ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΑΞΙΔΙΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ