10 Ιουλ

Μπουφέ, Λάντζα, Ζαχαροπλαστείο, Χαλκιδική

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά άτομο για λάντζα - καθαριότητα και μπουφέ σε ζαχαροπλαστείο.

Περιοχή: Ολυμπιάδα, Χαλκιδική

Αρμοδιότητες:

Λάντζα
Καθαριότητα χώρου
Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα προσόντα:

Από 25 έως 50 ετών
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές:

Μισθός από 700 έως 900 ευρώ, αναλόγως ωραρίου
Ασφάλιση
Διαμονή/Διατροφή
Σεζόν Ιούλιος - Μέσα Σεπτέμβρη

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

21 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Λαντζιέρα-η  για Εστιατόριο Περιοχή:  Πόρτο Κουφό, Χαλκιδική Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση καθαρισμού ψαριών Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν Μάιος '20- Σεπτέμβριος '20

14 Φεβ

Η ManDynamic αναζητά Λαντζιέρη - ρα για Ταχυφαγείο. Περιοχή: Χαλκιδική, Σάρτη Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν από Τέλη Μαΐου ΄20 έως Τέλη Σεπτεμβρίου ΄20

17 Φεβ

Η ManDynamic αναζητά Barista- Μπουφέ για  24ωρο Καφέ – Ταχυφαγείο. Περιοχή: Εύοσμος Θεσσαλονίκης Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση 5νθήμερη Εργασία Κυλιόμενες Βάρδιες Μόνιμη Εργασία

17 Φεβ

Η ManDynamic αναζητά  Μπουφέ για 24ωρο Καφέ – Ταχυφαγείο. Περιοχή: Περαία, Ν. Θεσσαλονίκης Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση 5νθήμερη Εργασία Κυλιόμενα Ρεπό Απογευματινό Ωράριο Μόνιμη Εργασία

17 Φεβ

Η ManDynamic αναζητά άτομο για Μπουφέ - Πωλητή-ρια για All Day Markets. Περιοχή: Νέα Ραιδεστός, Ν. Θεσσαλονίκης Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση 5νθήμερη εργασία Κυλιόμενες Βάρδιες Μόνιμη Εργασία