09 Ιουλ

Εργάτης

Τρίκαλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Από την επιχείρηση Κέντρο Δασικών Προϊόντων Κολίτσας Δημήτριος ζητείται εργάτης.

Επιπλέον Πληροφορίες: Διάθεση για εργασία, Πλήρη απασχόληση

Jobmap.gr
Jobmap.gr
www.jobmap.gr

Jobmap.gr Ιστοσελίδα δημοσίευσης αγγελιών και αναζ΄ήτησης θέσεων εργασίας σε Ελλάδα και εξωτερικό

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΕΛ.ΣΤ.Α.R. Α.Ε.]

ΕΡΓΑΤΗΣ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΘΗΤΕΙΑ, ΜΕΧΡΙ 25 ΕΤΩΝ Η εταιρία προσφέρει: ΣΥΜΒΑΣΗ ΑΟΡΙΣΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

08 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [VERNICOL SA]

Από εταιρεία παραγωγής χρωμάτων στα Διαβατά, ζητείται εργάτης για το τμήμα παραγωγής και συσκευασίας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email και στο fax 2310783334.

05 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [TRITON SERVICES]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΡΓΑΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΩΝ ΠΛΥΝΤΗΡΙΩΝ, ΓΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

15 Ιουλ
Τρίκαλα [FEDERAL MOTORS MON. IKE]

MHXANIKOΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει:ΑΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΞΕΛΙΞΗΣ.

15 Ιουλ
Τρίκαλα [Meccanica Group A.E.]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Η Meccanica Group A.E. στο πλαίσιο έργου που έχει αναλάβει αναζητά: Έμπειρους Πωλητές/τριες που θα εργαστούν εντός καταστημάτων ΔΕΚΟ για την προώθηση προϊόντων ενέργειας. Περιοχή: Τρίκαλα. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στην προώθηση και την πώληση προϊόντων και υπηρεσιών Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας επιπέδου Lower Καλή γνώση Η/Υ επιπέδου ECDL ή ισοδύναμου