08 Ιουλ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΑΣΤΗ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία ΕΠΕΞΥΛ Α.Ε με έδρα τον ΑΓΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ζητά να προσλάβει για το εργοστάσιο της

Αρμοδιότητες:
Σχεδιασμός ξύλινων κατασκευών

Απαραίτητα Προσόντα:
• Πτυχίο Αρχιτεκτονικής.
• Εργασιακή εμπειρία 5 ετών τουλάχιστον.
• Άριστη γνώση AutoCAD, OFFICE.
• Eπιθυμητή γνώση 3D σχεδιαστικού προγράμματος.
• Γνώση Αγγλικών.
• Οργανωτικές ικανότητες.
• Ανάληψη πρωτοβουλιών

Η εταιρία προσφέρει:
• Πλήρη απασχόληση.
• Απολαβές ανάλογα με την ικανότητα και την εμπειρία.
Άριστο περιβάλλον εργασίας.

Telephone
ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιουλ
Αθήνα [ICON GROUP ΤΕΧΝΙΚΗ]

Ζητείται Μηχανικός για την στελέχωση του Τμήματος Διαγωνισμών σε Τεχνική Εταιρεία. Απαιτούμενα προσόντα: 1. Τεχνική Κατάρτιση / Ηλεκτρομηχανολογικά, Οικοδομικά, τομέας μηχανικού. 2. Γνώση των νόμων Ν 4412, Ν 4605/2019, Ν4608/2019, Ν4609/2019. 3. Γνώση ΕΣΗΔΗΣ, I SUPPLIES, COSMO - ONE, ΚΗΜΔΗΣ, ΔΙΑΥΓΕΙΑ 4. Τυφλό Σύστημα Δακτυλογράφησης δίγλωσσο (Ελληνικά - Αγγλικά). 5. Βασικές Νομικές Γνώσεις / Ενστάσεις. Καθήκοντα & Αρμοδιότητες: 1 Έλεγχος συμβάσεων....

... Συμφωνία με διακήρυξη. Πλήρη αρθρογραφία.
2 Έρευνα αγοράς. Ζητήσεις προσφορών.
3 Κοστολόγηση έργου.
4 Οικονομικές προσφορές.
5 Παρακολούθηση κύκλου ζωής διαγωνισμού (Διαβούλευση, τροποποιήσεις, σύνταξη φακέλου, άνοιγμα διαγωνισμού, ενστάσεις).
6 Παρουσία στο άνοιγμα της διαγωνιστικής διαδικασίας.
7 Σύνταξη επιστολών, εκθέσεων, αιτημάτων, ενστάσεων.
8 Έλεγχος διακήρυξης, έλεγχος απαιτήσεων διαγωνισμών.
9 Έλεγχος δικαιολογητικών και προαπαιτούμενων.
10 Σύγκριση λοιπόν συμμετεχόντων και αξιολόγηση.
11 Εύρεση και αξιολόγηση νέων διαγωνισμών.
12 Έλεγχος νομιμοποιητικών εταιρείας και διαρκή επικαιροποίηση.
13 Αιτήματα ασφάλισης έργων, αιτήματα έκδοσης και παρακολούθηση εγγυητικών επιστολών, παραλαβή, επιστροφή.
14 Παρακολούθηση υλικών πόρων τμήματος, έλεγχος, διαχείριση. Παρακολούθηση κόστους έργων (διαχείριση και υπηρεσίες back office)

Παρέχετε:
Αμοιβή ανάλογων προσόντων, μόνιμη απασχόληση, πλήρη και έξτρα ασφάλιση, δυνατότητα εξέλιξης και συνεχής ενδοεπιχειρισιακή εκπαίδευση.

Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email ή στο φαξ 2108314016 με την ένδειξη "ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ".

Tags:

04 Ιουλ
Αθήνα [ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ]

Από Τεχνική, Κατασκευαστική, Real Estate εταιρεία, ζητείται αρχιτέκτων/αρχιτεκτόνισσα κατά προτίμηση κάτοικος νοτίων προαστίων, με άριστη γνώση του Ν.Ο.Κ και καλή γνώση αρχιτεκτονικής σύνθεσης, για εσωτερική-εξωτερική συνεργασία. Γνώσεις 3D θα εκτιμηθούν ΚΩΔ. ΑΓΓΕΛΙΑΣ : ΑΡΧΙ2719 Παρακαλώ να προηγηθεί βιογραφικό με θέμα και τον κωδικό της αγγελίας.

28 Ιουν
Αθήνα [ΠΟΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΙΚΕ]

Πρακτική άσκηση στον τομέα μελετών και οικοδομικών εργασιών ( ΑΕΙ-ΤΕΙ-ΑΣΠΑΙΤΕ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ+ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ) Αρμοδιότητες: Διεκπεραίωση Απαραίτητα Προσόντα: Δικαίωμα νόμιμης πρακτικής άσκησης Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλική γλώσσα Η εταιρία προσφέρει: Προοπτική εξέλιξης στον τομέα επιλογής του υποψηφίου

26 Ιουν
Αθήνα [GLOBETECH LABORATORIES]

Ζητείται πτυχιούχος μηχανικός ΤΕΙ ή τελειόφοιτος για πρακτική, με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τα εργαστήρια διακριβώσεων GLOBETECH. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

26 Ιουν
Αθήνα [ΑΦΟΙ ΣΤΑΘΑ Ο.Ε.]

Τεχνική Εταιρεία στην Αθήνα ζητά Πολιτικό ή Μηχανολόγο Μηχανικό, με γνώση της νομοθεσίας των δημοσίων έργων, σύνταξη επιμετρήσεων, λογαριασμών, Α.Π.Ε. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail.