08 Ιουλ

ΠΩΛΗΤΡΙΑ

Κάρπαθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΕΙΔΗ
Απαραίτητα Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ - ΑΣΦΑΛΙΣΗ - ΔΙΑΜΟΝΗ - ΔΙΑΤΡΟΦΗ

Telephone
ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

19 Φεβ
Αθήνα [AGORA ΕΠΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ Πωλήτρια (ηλικία 18-35) από κατάστημα καλλυντικών στο Παγκράτι. Πλήρης απασχόληση. Βιογραφικό με πρόσφατη φωτογραφία στο παρακάτω email, Κωδικός: pol. Τηλ.: 210 6142140-1.

17 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ]

Από μεγάλη εμπορική εταιρία στη Θεσσαλονίκη, ζητείται πωλητής / πωλήτρια για πωλήσεις ειδών συσκευασίας πόρτα - πόρτα. Απαραίτητη προϋπηρεσία σε πωλήσεις. Μόνο σοβαρά βιογραφικά.

08 Φεβ
Τρίκαλα [Ανθοπωλείο Τρίκαλα]

Ζητείται πωλήτρια σε ανθοπωλείο. Προσόντα: Εμπειρία σε πώληση ή εξυπηρέτηση πελατών Απόφοιτη Λυκείου Ηλικία 30 έως 45 ετών Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας

06 Φεβ
Αθήνα [Kritsinia Kouveletsos]

Από την επιχείρηση Κριτσίνια Κουβελέτσος, ζητείται Πωλήτρια – Υπάλληλος Αρτοποιείου. Μελίσσια Αττικής. Προσόντα: Ηλικία έως 35 ετών Επιθυμητή η κάρτα ανεργίας (όχι απαραίτητη) Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Πλήρη Ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας Τηλ. επικοινωνίας: 2114027159, κος Κουβελέτσος Δημήτρης.

04 Φεβ
Τρίκαλα [Κατάστημα πώλησης ειδών σπιτιού]

Ζητείται Πωλήτρια από κατάστημα πώλησης ειδών σπιτιού στην πόλη των Τρικάλων. *Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης. *Παρακαλούνται οι υποψήφιες όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με επισυναπτόμενη φωτογραφία. Απαραίτητα Προσόντα: Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις, θετικός χαρακτήρας με θέληση για προσφορά και γνώση Ευέλικτη στο ωράριο εργασίας Ομαδικό πνεύμα εργασίας Ικανότητα οργάνωσης Ηλικίας 20 – 30 Προϋπηρεσία...

... στην λιανική πώληση (θα εκτιμηθεί)

Παροχές:
Εκπαίδευση
Ικανοποιητικός μισθός
Ασφάλιση
Φιλικό περιβάλλον εργασίας