03 Ιαν

ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από Ανώνυμη εταιρεία, ζητούνται Εργατοτεχνίτες για έργα οδοποιίας και σήμανσης οδών, με τη δυνατότητα ταξιδιών σε ολόκληρη την ελληνική επικράτεια.

Απαραίτητα Προσόντα:
Εργασιακή εμπειρία
Επαγγελματικό Δίπλωμα τουλάχιστον Γ’ κατηγορίας
Δυνατότητα τακτικής απουσίας από την έδρα διαμονής

Παροχές:
Εξασφαλίζουμε μόνιμη εργασία με πολύ ικανοποιητικές αποδοχές
Αυξανόμενες αποδοχές, προσαρμοσμένες στον βαθμό βελτίωσης των δεξιοτήτων και της παραγωγικότητας
Βελτίωση των δυνατοτήτων μέσα από συνεχή εκπαίδευση και ειδίκευση από έμπειρα στελέχη της Εταιρείας

Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email με τίτλο ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ και στο fax: 2310 783334

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

03 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΕΝΕΜΕΝΗ ΘΕΣΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ]

ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ ΕΩΣ 45 ΕΤΩΝ ΜΕ ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ Αρμοδιότητες: ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ, ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, 8ΩΡΟ, 5ΝΘΗΜΕΡΟ

25 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Mega outlet]

Ζητάμε πωλητή -πωλήτρια για κατάστημα ανδρικής - γυναικείας ένδυσης στο εμπορικό κέντρο mega outlet.

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [HAPPY KIDDO ΚΔΑΠ]

ΕΙΚΑΣΤΙΚΟΣ, ΜΟΥΣΙΚΟΣ, ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ, ΠΑΙΔΙΚΗ YOGA

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [New Think Promotion]

Ζητείται εμφανίσιμη κοπέλα για μόνιμη θέση σε πολυκατάστημα Πώληση επώνυμων προϊόντων Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις Φαρμακευτικής Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Barista για Καφέ-Εστιατόριο. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Αρμοδιότητες: Παραγωγή καφέ Εξυπηρέτηση μπουφέ Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πενθήμερη εργασία Βάρδιες Εργασίας : 7:30 - 15:30 & 15:15 - 23:15