07 Ιουλ

ΟΔΗΓΟΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: οδηγός
Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα γ κατηγορίας
Επιθυμητά Προσόντα: γνώσεις από διανομή

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Γεωργικά Μηχανήματα Δυτική Θεσσαλονίκης]

Εμπορική εταιρία που δραστηριοποιείται στον κλάδο τον γεωργικών μηχανημάτων, ενδιαφέρεται να εντάξει στο προσωπικό της, Οδηγό Γ’ κατηγορίας για μεταφορές και διανομές εντός και εκτός του νομού Θεσσαλονίκης. Η εταιρία έχει έδρα εντός Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες: • Μεταφορά εμπορευμάτων σε μεταφορικές και στον εκθεσιακό χώρο • Συνεργασία με το τμήμα Αποθήκης της εταιρίας • Διεκπεραίωση παραδόσεων εμπορευμάτων (συνοδευτικά έγγραφα) Απαραίτητα Προσόντα: • Ευελιξία...

... μετακίνησης εντός και εκτός του Νομού Θεσσαλονίκης
• Κατοχή διπλώματος τουλάχιστον Γ’ κατηγορίας
• Κάτοχος κάρτας ΠΕΙ
• Γνώση χειρισμού ανυψωτικού μηχανήματος (κλάρκ)
• Θα θεωρηθεί θετικό εάν υπάρχει οποιαδήποτε προϋπηρεσία στον τομέα των οχημάτων

Η εταιρία προσφέρει:
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία
• Πλήρης απασχόληση
• Μόνιμη εργασία
• Ευκαιρίες εξέλιξης

Tags:

06 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ]

Ζητείται οδηγός Ε' κατηγορίας με προϋπηρεσία για επικαθήμενο φορτηγό με έδρα την περιοχή της Σίνδου. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία ``Δίπλωμα Ε' Κατηγορίας Κάτοχος ΠΕΙ Κάρτα ηλεκτρονικού ταχογράφου

25 Φεβ
Θεσσαλονίκη [TRITON SERVICES]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΝΟΜΕΣ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ, ΚΑΡΤΑ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙ ΠΕΙ, ΓΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΤΟ Ν. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ παρακάτω email.

14 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΕ]

Από ανώνυμη εταιρεία στη Δυτική Θεσσαλονίκη στην περιοχή της Νεοχωρούδας ζητείται οδηγός με επαγγελματικό δίπλωμα και κάρτα ψηφιακού ταχογράφου για πλήρη αποασχόληση.

10 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΣΑΡΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ]

ΟΔΗΓΟΣ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΙ