05 Ιουλ

ΖΗΤΗΤΑΙ ΨΗΣΤΗΣ

Ζάκυνθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΨΗΣΤΗΣ ΣΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ
Απαραίτητα Προσόντα: ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ ΨΗΣΤΗ
Η εταιρία προσφέρει: ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΜΟΝΗ

Telephone
Tags:

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουλ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Ψήστη-Τυλιχτή για Ψησταριά-Εστιατόριο Περιοχή: Αιγάλεω, Αθήνα Απαραίτητα προσόντα: Από 24 έως 45 ετών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ωρομίσθιο 4 ευρώ/ώρα Ασφάλιση Δώρα/Επιδόματα  6ήμερη εργασία Δε-Σα

03 Ιουλ
Ζάκυνθος [ΠΗΓΗ - ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ]

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ

02 Ιουλ
Ζάκυνθος [Sigalas IKE]

Η εταιρεία Sigalas ΙΚΕ αναζητά Μηχανολόγο Μηχανικό για την κάλυψη θέσης στο νέο υποκατάστημα αντλητικών συγκροτημάτων Grundfos Service Center Αρμοδιότητες: Υπεύθυνος Service Center Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ΑΕΙ/ΤΕΙ, Γνώση Αγγλικών & Η/Υ, Οργ΄ανωση & Προγραμματισμός, Γνώση Επισκευής Αντλητικών Συγκροτημάτων Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό Πνεύμα Συνεργασίας Η εταιρία προσφέρει: Πλήρες Πακέτο Αποδοχών, Προοπτικές Εξέλιξης

26 Ιουν
Ρέθυμνο [EL GREKO]

ΨΗΣΤΗΣ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

23 Ιουν
Ζάκυνθος [Lidl Ηellas]

Στο χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για το λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον καλύτερο τρόπο για τις απαιτήσεις του κλάδου μας. Τα καθήκοντά σας: - Αναλαμβάνετε τη διαχείριση του κατ/τος, αναπληρώνοντας τον/τη Διευθυντή-τρια κατ/τος - Διοικείτε και συντονίζετε την ομάδα των συνεργατών σας...

... στοχεύοντας στην ανάπτυξή τους
- Μεριμνάτε για την εύρυθμη λειτουργία του κατ/τος και την επίτευξη των στόχων
- Είστε υπεύθυνος-η για την άψογη εξυπηρέτηση των πελατών
- Φροντίζετε για τη διαθεσιμότητα, την παρουσίαση και τη φρεσκάδα των προϊόντων στο κατ/μα
- Ασχολείστε με τη χρηματοοικονομική διαχείριση του κατ/τος και τις απογραφές

Το προφίλ σας
- Είστε απόφοιτος-η ανώτερης/ανώτατης εκπαίδευσης
- Ιδανικά, διαθέτετε εμπειρία σε θέση ευθύνης στο χώρο του εμπορίου
- Είστε εξοικειωμένοι με τη χρήση τεχνολογικών μέσων και Η/Υ
- Έχετε ευχάριστη προσωπικότητα και αποτελείτε πρότυπο ευγένειας για τους συνεργάτες σας
- Ανταποκρίνεστε στις προκλήσεις και εργάζεστε υπεύθυνα και αποτελεσματικά
- Σας διακρίνουν ομαδικό πνεύμα, ικανότητα διοίκησης, επικοινωνίας και παρακίνησης του προσωπικού

Τι προσφέρουμε
- Έχετε την ευκαιρία να εξελιχθείτε, αναλαμβάνοντας σταδιακά έναν πιο ενεργό ρόλο
- Οι αποδοχές σας ξεκινούν από 1350 € μικτά το μήνα
- Αμείβεστε για κάθε λεπτό υπερωρίας της 8ωρης βάρδιας σας
- Λαμβάνετε επιπρόσθετες παροχές και ιδιωτική ιατρική ασφάλιση
- Εργάζεστε σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον
- Ακολουθείτε ένα πρόγραμμα εκπαίδευσης 5 περίπου μηνών, με συνεχή υποστήριξη και όλα τα εφόδια για να αναλάβετε τη νέα σας θέση