07 Αυγ

ΖΗΤΗΤΑΙ ΨΗΣΤΗΣ

Ζάκυνθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΨΗΣΤΗΣ ΣΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ
Απαραίτητα Προσόντα: ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ ΨΗΣΤΗ
Η εταιρία προσφέρει: ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΜΟΝΗ

Telephone
Tags:

Σχετικες Αγγελιες

23 Ιαν
Αθήνα [ΜΑΡΙΟΣ]

Από ψητοπωλείο στην Πετρούπολη, ζητείται ΨΉΣΤΗΣ για βραδινή απασχόληση, έως 40 ετών, για σταθερό 6 ήμερο ωράριο, ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. Απαραίτητη προϋπηρεσία. Πληρωμή κάθε μέρα, ασφάλιση, δώρα, ένσημα με όρεξη για δουλειά.

14 Φεβ
Ζάκυνθος [Ξενοδοχείο 5*]

Ζητείται από 5* Ξενοδοχείο της Ζακύνθου, άτομο για την Υποδοχή. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Τουριστικών σπουδών, προϋπηρεσία σε 5* ξενοδοχείο, γνώση ξένων γλωσσών, γνώση ξενοδοχειακών προγραμμάτων(Fidelio, Opera) Επιθυμητά Προσόντα: ομαδικό πνεύμα Η εταιρία προσφέρει: Πολύ καλές απολαβές, ασφάλιση, άριστο εργασιακό περιβάλλον.

12 Φεβ
Πανελλήνια [Power Jobs]

Το ΙΓΣΕ Power Jobs, αναζητά Ψήστη Τυλιχτή για εργασία σε fast food – εστιατόριο στην Αιδηψό. Σεζόν 2020 Προσόντα: Επιθυμητή η αντίστοιχη προϋπηρεσία Επιθυμητή η γνώση Αγγλικών Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή

06 Φεβ
Αμφίκλεια [Ταβέρνα στον Παρνασσό]

ΨΗΣΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΑΣ, για ταβέρνα στον Παρνασσό από τον Φεβρουάριο 2020 έως τις 10 Απριλίου. Εργασία Σάββατο και Κυριακή. τηλ. 6906631168, Θανάσης

05 Φεβ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Ψήστη-ρια για Εστιατόριο. Περιοχή: Χορευτό Πηλίου Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν Μάιος '20 - Σεπτέμβριος '20