05 Ιουλ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΡΓΑΤΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΡΓΑΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΩΝ ΠΛΥΝΤΗΡΙΩΝ, ΓΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

TRITON SERVICES

Σχετικες Αγγελιες

06 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Fiona sa]

Ζητείται νέος με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις και με όρεξη για δουλειά και για να μάθει τέχνη. Εάν ήδη έχετε γνώσεις σχετικά με αλουμινοκατασκευές ή τζαμιών και καθρεπτών θα θεωρηθεί ως προτέρημα. Απαραίτητο να μένει κοντά στην περιοχή Πλαγιάρι / Περαία, να διαθέτει μεταφορικό μέσο, και να διαθέτει δίπλωμα οδήγησης. Πλήρης απασχόληση - πολύ καλός και σταθερός μισθός - προοπτική εξέλιξης!

11 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΧΑΙΝΤΙ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ/ΚΟΜΜΩΤΗΣ Ή ΒΟΗΘΟΣ, ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

11 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Motor Plus]

Η εταιρία Μotor Plus Λιπαντικά-Χημικά με έδρα τον Δρυμό Θεσσαλονίκης ενδιαφέρεται να προσλάβει εργάτη παραγωγής – αποθήκης. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Αρμοδιότητες: • Παραγωγή και συσκευασία • Παραλαβή, έλεγχος και τοποθέτηση προϊόντων • Φορτώσεις προϊόντων • Λήψη και προετοιμασία παραγγελιών • Οργάνωση και τακτοποίηση αποθήκης Απαραίτητα Προσόντα: • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις • Συνέπεια και επαγγελματισμός • Εργατικότητα • Υπευθυνότητα...

• Θα εκτιμηθεί η γνώση χειρισμού κλάρκ και γενικών τεχνικών γνώσεων

Tags:

11 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Idealklima]

Η Idealklima αναζήτα έμπειρο ψυκτικό για την πλαισίωση μόνιμης θέσης στο τεχνικό τμήμα της εταιρίας. Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση, απαραίτητη. Γνώσεις σε συστήματα VRV θα εκτιμηθούν ιδιαιτέρως. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν τα βιογραφικά τους (Τα βιογραφικά μπορούν προαιρετικά να είναι με φωτογραφία) μέσω της ιστοσελίδας μας στην κατηγορία Εταιρία> Καριέρα

07 Δεκ
Θεσσαλονίκη [GIGALED ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ]

Ζητείται ηλεκτρολόγος και βοηθός ηλεκτρολόγου για πλήρη απασχόληση σε εταιρεία με ηλεκτρολογικά έργα. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Εργατικότητα και Υπευθυνότητα Δίπλωμα Β' Κατηγορίας