05 Ιουλ

Κοπέλα ζητείται

Ρέθυμνο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεζεδοπωλείο
Αρμοδιότητες: service, μπουφέ.
Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλικά
Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία.
Η εταιρία προσφέρει:1000€ και δωρεάν διαμονή.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Roma Pizza Kamara]

παραγωγή καφέ και πώληση μικρογευμάτων Απαραίτητα Προσόντα: παραγωγή καφέ

10 Ιουλ
Αθήνα [κ. Γιώργος]

Αρμοδιότητες: απασχόληση και παιχνίδι παιδιών. Απαραίτητα Προσόντα: διάθεση για δουλειά, εντιμότητα, ειλικρίνεια, θέληση. Επιθυμητά Προσόντα: απόφοιτος ή φοιτήτρια παιδαγωγικών σπουδών.

24 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Τεμπελχανείο]

Ζητείται κοπέλα για καφέ-ουζερί στους Ανθόκηπους Πολίχνης Αρμοδιότητες: Παραγωγή & Service Απαραίτητα Προσόντα: Ευχάριστη προσωπικότητα και διάθεση για εργασία! Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία

22 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΡΑΚΑΤΩ E-MAIL Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

22 Ιουλ
Αθήνα [Advisor]

Ζητείται για άμεση πρόσληψη συνταξιούχος οδηγός για μη επαγγελματικό αυτοκίνητο που να γνωρίζει τις ευρύτερες περιοχές του Θριασίου (Ελευσίνα, Ασπρόπυργο, Μενίδι, Λιόσια) Tηλ 2105576682 09:00-16:00