04 Ιουλ

Υπάλληλος για πλυντήριο αυτοκινήτων

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος για εργασία σε πλυντήριο αυτοκινήτων με προϋπηρεσία για μόνιμη και πλήρης απασχόληση.
Στον Κορυδαλλό Πειραιά.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

26 Ιουν
Πειραιάς [Car Analysis]

Βοηθός Μηχανικού Αυτοκινήτων

26 Ιουν
Αθήνα [Ταπητοκαθαριστήρια Βλάχος]

Απαραίτητα προσόντα: Εργατικός, ευγενικός, υπεύθυνος και επικοινωνιακός. Αρμοδιότητες: Πλύσιμο χαλιών στο χέρι με τη χρήση ειδικών εργαλείων, αλλά και σε μηχάνημα. Λεπτομέρειες θέσης: Ωράριο εργασίας, 8-4 Δευτέρα-Σάββατο Παρέχεται βασικός μισθός 8ωρου

22 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [SupercoolService]

Ζητείται Υπάλληλος γραφείου για άμεση πρόσληψη από εταιρεία κλιματισμού στη Δυτική Θεσσαλονίκη για 6ωρη απογευματινή εργασία. Προφίλ Υποψηφίου: • Άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ (Office, Outlook & Internet) • Γνώση διαχείρισης e-shop • Γνώσεις γραφίστικης • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Εταιρία ΙΤ]

Υπάλληλος Γραφείου - ΙΤ HelpDesk Απαραίτητα Προσόντα: • Απόφοιτος Σχολής Πληροφορικής ΑΕΙ/ΤΕΙ (Πληροφορική, Διοίκηση Επιχειρήσεων, Οικονομικά) • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση • Διαχείριση και υποστήριξη Πελατολογίου Ελλάδας & Εξωτερικού • Διαχείρηση Social Media • Διαχείριση προγράμματος CRM • Διαχείριση της εταιρικής αλληλογραφίας (Ελληνικά – Αγγλικά) • Άριστη γνώση Ms-Office, ERP Soft-One • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές...

... ικανότητες
• Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικού πνεύματος