04 Ιουλ

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΕΟΣ ΑΠΟ ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΓΙΑ ΗΜΙΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΑΡΗ-ΒΟΥΛΑ-ΓΛΥΦΑΔΑ.

Telephone
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

03 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Εταιρία Φυσικών Καλλυντικών]

Πωλητής, εξωτερικός συνεργάτης με ΙΧ Αρμοδιότητες: Πωλήσεις σε τουριστικές περιοχές Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία στις Πωλήσεις Επιθυμητά Προσόντα: Χρήση Η/Υ, Αγγλικά Η εταιρία προσφέρει: Καλό εισόδημα, Πλήρης εκπαίδευση Βιογραφικά δεκτά στο παρακάτω email.

04 Φεβ
Αθήνα [ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ]

Εμπορική επιχείρηση δομικών, διακοσμητικών υλικών, με έδρα στην Ηλιούπολη Αττικής, ζητά συνεργάτη, ηλικίας 25 – 35 ετών, με δίπλωμα οδήγησης, για πλήρη απασχόληση. Βιογραφικά είτε ηλεκτρονικά είτε μέσω τηλεφώνου (επικοινωνία με τον κύριο Κώστα, αυστηρά από τις 11.00 – 14.30 / Δευτέρα - Παρασκευή).

21 Φεβ
Αθήνα [HGN International]

Οδηγός / σοφέρ είναι επιθυμητός για άμεση απασχόληση στο εξωτερικό. Χρειαζόμαστε ένα άτομο που είναι προσεκτικός οδηγός, δεν υπερβαίνει τα όρια, άνδρες ή γυναίκες. Στείλτε την αίτησή σας με ιδιωτικό μήνυμα ή ηλεκτρονικό ταχυδρομείο για περισσότερες πληροφορίες.

20 Φεβ
Αθήνα [Victor Artant]

Ζητείται ψυχολόγος για σωματείο γονέων παιδιών με αυτισμό. Περιοχή: Ελληνικό - Άλιμος. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

20 Φεβ

Ζητείται φυσιοθεραπευτής/τρια για σωματείο γονέων παιδιών με αυτισμό. Περιοχή: Ελληνικό - Άλιμος. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.