04 Ιουλ

Διευθυντής Πωλήσεων

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Διευθυντής Πωλήσεων από κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας.
Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 6 ετών σε αντίστοιχη θέση, άριστη γνώση ξένων γλωσσών.
Η εταιρία προσφέρει: Άριστες συνθήκες εργασίας, μισθός αναλόγων προσόντων.

Ξενοδοχείο στην Κύπρο

Σχετικες Αγγελιες

25 Φεβ
Αθήνα [mData Α.Ε.]

ΣΤΕΛΕΧΟΣ πωλήσεων (Νέος / Νέα), με εμπειρία σε πωλήσεις Υπηρεσιών Πληροφορικής / Φαρμακευτικών Προϊόντων, με άνεση στην επικοινωνία. Απαιτούνται, άριστη γνώση Αγγλικών, Ελληνικών & Microsoft Office. Απαραίτητη προϋπηρεσία σε τμήματα πωλήσεων τουλάχιστον 3 ετών. Αποστείλατε βιογραφικά με κωδικό: A12020 στο παρακάτω email. Τηλεφωνική επικοινωνία: 10:00-17:00

24 Φεβ
Αθήνα [LIDS Medical ltd]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα του εξοπλισμού αισθητικής και συστημάτων Laser, ζητεί Υπεύθυνο Πωλήσεων για πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Αττικής. Απαραίτητα Προσόντα: Σχετική προϋπηρεσία σε πωλήσεις (Επιθυμητά σε χώρο αισθητικής ή υγείας), Επικοινωνιακές δεξιότητες, Διάθεση για εργασία. Extra Παροχές: Αυτοκίνητο, Tablet, Κινητό.

06 Φεβ
Αθήνα [LIDS Medical]

Εταιρεία, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα της Αισθητικής Δερματολογίας και Πλαστικής Χειρουργικής, ζητεί Υπεύθυνο Πωλήσεων για πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Αττικής. Απαραίτητα Προσόντα: Σχετική προϋπηρεσία σε πωλήσεις (Επιθυμητά στον Ιατρικό Τομέα) Επικοινωνιακές δεξιότητες Διάθεση για εργασία Επιπλέον Παροχές: Αυτοκίνητο Tablet Κινητό

05 Φεβ
Αθήνα [Hrstrategy Human Resources]

Εταιρία εμπορίας εξοπλισμού ασφαλείας και επιτήρησης, πελάτης μας, ζητεί να προσλάβει Μηχανικό Υπεύθυνο Πωλήσεων με έδρα την Αθήνα. Περιγραφή θέσης: Διαχείριση υφισταμένων πελατών και after sales. Ανάπτυξη χαρτοφυλακίου πελατών. Παροχή συμβουλευτικής υποστήριξης σε τεχνικά θέματα και εκπόνηση εξατομικευμένων προσφορών. Σύνταξη τακτικών αναφορών προς τη διοίκηση. Διοίκηση πωλητών του τμήματος. Συμμετοχή στο σχεδιασμό των μεγάλων έργων της εταιρίας. Απαιτούμενα...

... προσόντα:
Απόφοιτος/η σχολής Ηλεκτρολόγων ή Μηχανολόγων Μηχανικών.
Τουλάχιστον 3ετή εμπειρία στις πωλήσεις,
Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε εταιρίες υψηλής τεχνολογίας.
Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας & υπολογιστών
Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
Δυνατότητα ταξιδιών

Η εταιρεία προσφέρει:
Εταιρικό πακέτο εργασίας (αυτοκίνητο, τηλέφωνο, laptop).
Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον.
Δυνατότητες εκπαίδευσης και συνεχούς εξέλιξης στην εμπορική διεύθυνση.
Παροχές αναλόγως απόδοσης.

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.

Tags:

28 Ιαν
Αθήνα [Νάτση Ειρήνη]

Πωλήτρια επίπλων Αρμοδιότητες: Υπεύθυνοι πωλήσεων και σχεδιασμού επίπλων Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία εργασίας στην πώληση επίπλων, τεχνικές γνώσεις αντικειμένου και σχεδιαστικές δεξιότητες στον τομέα της επίπλωσης. Ευχέρεια στην χρήση της Αγγλικής γλώσσας, Χρήση των προγραμμάτων Word & Excel. Επιθυμητά Προσόντα: Επιθυμητές ξένες γλώσσες Η εταιρία προσφέρει: Εργασιακό περιβάλλον υψηλών επιδόσεων