04 Ιουλ

ΠΛΥΝΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πρατήριο υγρών καυσίμων (βενζινάδικο) στην Αθήνα πλησίον ΟΑΚΑ, αναζητά έμπειρο πλύντη αυτοκινήτων.

Με τα ακόλουθα Προσόντα:
- Δίπλωμα αυτοκινήτου
- Άριστη γνώση της Ελληνικής Γλώσσας
- Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία

Παρέχονται:
Μισθός & Bonus

Telephone
ALFA BEST QUALITY SERVICES IKE

Σχετικες Αγγελιες

18 Φεβ
Αθήνα [ΜΙΧΑΛΗΣ]

ΠΛΥΝΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΠΛΥΣΙΜΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΜΗΧΑΝΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΟΣ

14 Φεβ
Αθήνα [CAR TECH EXPERTS / ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΔΟΥΚΑΣ Κ. Ο.Ε.]

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Ή ΒΟΗΘΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Περιοχή: ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΟΥΝΤΑΙ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ, 5ΗΜΕΡΟ, 8ΩΡΟ, ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ

13 Φεβ
Αθήνα [ΤΟΠΡΑΚΤΣΙΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ]

ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ, ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ ΤΕΕ, ΕΠΑΛ Ή ΙΕΚ, ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ, ΜΕΤΡΙΑ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΚΑΙ Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3ΕΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ

27 Φεβ
Αθήνα [ΕΚΠ. ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ]

Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών καθηγητές/ριες ζητούνται από τον Εκπ. Όμιλο ΓΡΑΨΑ για όλη την Αττική. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus.

27 Φεβ
Αθήνα [ΞΥΛΙΝΕΣ ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ]

Μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών διεθνώς, με έδρα τον Άγιο Στέφανο Αττικής ζητά για μόνιμη απασχόληση ΛΟΥΣΤΡΑΔΟΡΟΥΣ. Υψηλές αμοιβές, Άριστο περιβάλλον εργασίας τηλ. 2108145871 εσωτ. 203