04 Ιουλ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΛΥΝΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

Θήρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πρατήριο υγρών καυσίμων (βενζινάδικο) στην Σαντορίνη, αναζητά έμπειρο πλύντη αυτοκινήτων.

Με τα ακόλουθα Προσόντα:
- Δίπλωμα αυτοκινήτου
- Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία

Παρέχονται:
Μισθός & Bonus

Telephone
ALFA BEST QUALITY SERVICES IKE

Σχετικες Αγγελιες

18 Φεβ
Αθήνα [ΜΙΧΑΛΗΣ]

ΠΛΥΝΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΠΛΥΣΙΜΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΜΗΧΑΝΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΟΣ

12 Φεβ
Θεσσαλονίκη [PREKAS CAR PROGRESSION]

Ζητείται έμπειρος μηχανικός αυτοκινήτων για κάθετη μονάδα στη Δυτική Θεσσαλονίκη, για άμεση πρόσληψη.

05 Φεβ
Θήρα [Homeric Poems]

Το ξενοδοχείο Homeric Poems, το οποίο βρίσκεται στο Φηροστεφάνι Σαντορίνης, αναζητά bartender για 8ωρη εργασία την περίοδο Απρίλιος - Νοέμβριος(αρχές) '20. Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε σε εποχιακό ξενοδοχείο Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση για την σεζόν Απρίλιος '20 - Νοέμβριος '20 Διαμονή Διατροφή

05 Φεβ

Το ξενοδοχείο Homeric Poems, το οποίο βρίσκεται στο Φηροστεφάνι Σαντορίνης, αναζητά σερβιτόρο για 8ωρη εργασία την περίοδο Απρίλιος - Νοέμβριος(αρχές) '20. Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε σε εποχιακό ξενοδοχείο Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση για την σεζόν Απρίλιος '20 - Νοέμβριος '20 Διαμονή Διατροφή

20 Φεβ
Θήρα [ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ]

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ Αρμοδιότητες: ΔΩΜΑΤΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΚΑΛΟ ΜΙΣΘΟ, ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΔΙΑΜΟΝΗΣ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ