04 Ιουλ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΛΥΝΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

Θήρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πρατήριο υγρών καυσίμων (βενζινάδικο) στην Σαντορίνη, αναζητά έμπειρο πλύντη αυτοκινήτων.

Με τα ακόλουθα Προσόντα:
- Δίπλωμα αυτοκινήτου
- Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία

Παρέχονται:
Μισθός & Bonus

Telephone
ALFA BEST QUALITY SERVICES IKE

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιουλ
Αθήνα [ALFA BEST QUALITY SRVICES IKE]

Πρατήριο υγρών καυσίμων (βενζινάδικο) στην Αθήνα πλησίον ΟΑΚΑ, αναζητά έμπειρο πλύντη αυτοκινήτων. Με τα ακόλουθα Προσόντα: - Δίπλωμα αυτοκινήτου - Άριστη γνώση της Ελληνικής Γλώσσας - Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία Παρέχονται: Μισθός & Bonus

25 Ιουν
Θήρα [Έφη]

Ζητείται νταντά / babysitter για τη φύλαξη μικρού παιδιού τον Σεπτέμβρη στην περιοχή Περίσσα της Σαντορίνης.

15 Ιουλ
Τρίκαλα [FEDERAL MOTORS MON. IKE]

MHXANIKOΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει:ΑΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΞΕΛΙΞΗΣ.

15 Ιουλ
Αθήνα [LIDS Medical]

ΕΜΠΟΡΙΚΗ εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο της αισθητικής ιατρικής (laser), ζητεί Τεχνικό, με σχετική προϋπηρεσία, για πλήρη απασχόληση.

12 Ιουλ
Κέρκυρα [Elena\'s Taverna and Apartments]

Ζητείται Καμαριέρα - Καθαρίστρια για εποχιακή εργασία σε ενοικιαζόμενα δωμάτια- ταβέρνα Αρμοδιότητες: Καθαριότητα σε δωμάτια, κουζίνα , κήπους Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία επιθυμητή Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικός Μισθός + Διαμονή