04 Ιουλ

ΠΩΛΗΤΗΣ ΑΝΤΛΙΑΣ ΣΕ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΚΑΥΣΙΜΩΝ (ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ)

Θήρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πρατήριο υγρών καυσίμων (βενζινάδικο) στην Σαντορίνη, αναζητά υπαλλήλους για ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΑΝΤΛΙΑΣ.

Με τα ακόλουθα Προσόντα:
- Τουλάχιστον Απόφοιτοι Λυκείου
- Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
- Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία

Παρέχονται:
- Μισθός & Bonus

Telephone
ALFA BEST QUALITY SERVICES IKE

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιουλ
Αθήνα [ALFA BEST QUALITY SRVICES IKE]

Πρατήριο υγρών καυσίμων (βενζινάδικο) στην Αθήνα πλησίον ΟΑΚΑ, αναζητά για πλήρη ή μερική απασχόληση Υπάλληλο για ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΑΝΤΛΙΑΣ. Ωράριο κυλιόμενο πρωί – απόγευμα, 6ήμερη εργασία, με κυλιόμενο ρεπό. Με τα ακόλουθα Προσόντα: - Τουλάχιστον Απόφοιτοι Λυκείου - Άριστη γνώση της Ελληνικής Γλώσσας - Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία Παρέχονται: Μισθός & Bonus

26 Ιουν
Θήρα [ALFA BEST QUALITY SERVICES IKE]

Πρατήριο καυσίμων (βενζινάδικο) στην Σαντορίνη, αναζητά με προοπτικές εξέλιξης: Πωλητές / Πωλήτριες Αίθουσας με τα ακόλουθα Προσόντα - Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ ή ισότιμου εκπαιδευτικού ιδρύματος - Επιθυμητή η γνώση της Αγγλικής γλώσσας - Άριστη γνώση χειρισμού Ηλεκτρονικού Υπολογιστή - Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας - Δυναμική κι ευέλικτη προσωπικότητα - Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης χρόνου - Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία Παρέχονται:...

Φιλικό και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας
Διαρκής εκπαίδευση
Μισθός & Bonus , Άμεσες Προοπτικές εξέλιξης

Εάν ενδιαφέρεστε καλέστε στο παρακάτω τηλέφωνο ή περάστε από το πρατήριο της Avin στο Καμάρι ή το πρατήριο της AVIN στο Εμπορείο για να αφήσετε το όνομα και το τηλέφωνο σας.

Tags:

08 Ιουλ
Πειραιάς [Τσιγκέλης Αντώνης]

Πωλήτρια στις αντλίες και στα είδη market του πρατηρίου Αρμοδιότητες: Πώληση υγρών καυσίμων και ειδών market (λάδια κ.λ.π.) Απαραίτητα Προσόντα: Ευγένεια, συνέπεια, ομαδικότητα, επικοινωνία Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Αρκετά ικανοποιητικό μισθό - άνω του βασικού- , πλήρη απασχόληση, σεβασμό στον εργαζόμενο , οικείο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

01 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [AVIN]

ΠΩΛΗΤΗΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΘΕΣΗ

22 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [EBITA PLUS ΜΟΝ.Ε.Π.Ε]

Ebitaplus, Παραγωγή -Εμπόρια Χάρτου, ζητούν πωλητή/πωλήτρια, για πλήρη απασχόληση, για την στελέχωση του καταστήματος στο Καλοχώρι Θεσ/νίκης Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία στην πώληση τουλάχιστον 2 ετών. Η γνώση ταμείου θα συνεκτιμηθεί. Γνώση κινητού τηλεφώνου smartphone (email,παραγγελίες κτλ) Η εταιρία προσφέρει: Δικό της όχημα, εταιρικό τηλέφωνο κτλ.