03 Ιουλ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

Ζάκυνθος Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [DESKNET]

Ζητούνται άμεσα καθηγητές πληροφορικής για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη μελετών. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Απαραίτητη η εγγραφή στο Portal.desknet.gr

11 Ιουλ
Αθήνα [SO EASY]

Ο Όμιλος So easy® με 85 εκπαιδευτήρια σε όλη την Ελλάδα, ζητά καθηγητές Αγγλικής Γλώσσας για διδασκαλία στην περιοχή της Νέας Ερυθραίας. Προσόντα: • Απόφοιτοι Αγγλικής Φιλολογίας • Κάτοχοι CPE με προϋπηρεσία τουλάχιστον 3ετίας • Άδεια διδασκαλίας • Μεταδοτικότητα • Οργανωτικές & επικοινωνιακές ικανότητες • Ομαδικό πνεύμα • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Παροχές: • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών • Συνεχής εκπαίδευση • Προοπτικές...

... εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τα παραπάνω, μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο παρακάτω e-mail.

Tags:

05 Ιουλ
Αθήνα [Φροντιστήρια Μ.Ε]

Αναζητούνται καθηγητές Βιολογίας από Φροντιστήριο Μ.Ε στη περιοχή της Παλλήνης. Αποστολή βιογραφικών αποκλειστικά στο παρακάτω e-mail.

05 Ιουλ

Αναζητούνται καθηγητές Μαθηματικοί από Φροντιστήρια Μ.Ε. στη περιοχή της Παλλήνης. Αποστολή βιογραφικών αποκλειστικά στο παρακάτω e-mail.

05 Ιουλ

Αναζητούνται καθηγητές Φυσικοί και Χημικοί από Φροντιστήρια Μ.Ε στη περιοχή της Παλλήνης. Αποστολή βιογραφικών αποκλειστικά στο παρακάτω e-mail.