03 Ιουλ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

Ζάκυνθος Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

19 Φεβ
Αθήνα [φροντιστήρια ΑΚΑΔΗΜΟΣ]

Αναζητούνται καθηγητές ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΊ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΊ με εμπειρία στον χώρο της εκπαίδευσης από φροντιστήριο Μ.Ε στην περιοχή της Παλλήνης για συνεργασία από την περίοδο των θερινών μαθημάτων κι έπειτα. Οι συνεντεύξεις θα πραγματοποιηθούν αυτή την περίοδο. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

19 Φεβ
Αθήνα [Φροντιστήρια ΑΚΑΔΗΜΟΣ]

Αναζητούνται καθηγητές οικονομίας - βιολογίας με εμπειρία στον χώρο της εκπαίδευσης από φροντιστήριο Μ.Ε στην περιοχή της Παλλήνης για συνεργασία από την περίοδο των θερινών μαθημάτων κι έπειτα. Οι συνεντεύξεις θα πραγματοποιηθούν αυτή την περίοδο. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

14 Φεβ
Ζάκυνθος [Ξενοδοχείο 5*]

Ζητείται από 5* Ξενοδοχείο της Ζακύνθου, άτομο για την Υποδοχή. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Τουριστικών σπουδών, προϋπηρεσία σε 5* ξενοδοχείο, γνώση ξένων γλωσσών, γνώση ξενοδοχειακών προγραμμάτων(Fidelio, Opera) Επιθυμητά Προσόντα: ομαδικό πνεύμα Η εταιρία προσφέρει: Πολύ καλές απολαβές, ασφάλιση, άριστο εργασιακό περιβάλλον.

10 Φεβ
Πανελλήνια [MASTERPEN]

Ζητούνται καθηγητές/συγγραφείς από όλες τις ειδικότητες για συγγραφική υποστήριξη σε φοιτητικές εργασίες. Το φοιτητικό φροντιστήριο MasterPen ζητά συνεργάτες/επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων για την παροχή συγγραφικής υποστήριξης φοιτητικών εργασιών για freelance συνεργασία. Απαιτούμενα προσόντα: • Πτυχίο ΑΕΙ • Μεταπτυχιακό ή και διδακτορικό δίπλωμα • Εμπειρία 4 τουλάχιστον ετών στη συγγραφή φοιτητικών εργασιών ή και άλλων επιστημονικών δοκιμίων • Άριστη...

... γνώση MS Office/Διαδικτύου/Αναζήτησης πληροφοριών
• Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
• Συνέπεια/Υπευθυνότητα/Επαγγελματισμός
• Συγγραφική ικανότητα
• Γραπτή επικοινωνία
Προσφέρουμε:
• Δυνατότητες συγγραφικής εξέλιξης
• Επιβράβευση και ανάδειξη των συγγραφέων που πετυχαίνουν υψηλές βαθμολογίες
Σημειώσεις:
• Όλες οι καταβολές των αμοιβών συνοδεύονται από το αντίστοιχο παραστατικό (Τίτλος κτήσης – απόδειξη Επαγγελματικής δαπάνης ή Τιμολόγιο Παροχής Υπηρεσιών).
Αποστολή βιογραφικού σημειώματος ηλεκτρονικά στο: writer@masterpen.gr
Για περαιτέρω πληροφορίες στον σύνδεσμο: https://masterpen.gr/gine-syggrafeas-mas/

Tags:

27 Ιαν
Ζάκυνθος [CHEERS BEACH BAR]

Ζητούνται από Beach Bar στην Ζάκυνθο για την νέα τουριστική σεζόν, υποψήφιοι/ες για τις θέσεις Bartender & Service. Αρμοδιότητες: Bartender & Service. Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη γνώση αγγλικών, προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, συνέπεια και επαγγελματισμός. Η εταιρία προσφέρει: Διαμονή, Aσφάλεια