03 Ιουλ

Οδηγός Γ - πωλητής

Λαγκαδάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Οδηγός Γ κατηγορίας με πει - πωλητής, ζητείται για λαϊκές αγορές στον Λαγκαδά Θεσσαλονίκης.
Μόνιμη εργασία, 5 μέρες, πλήρη ασφάλιση, 820 €.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

22 Ιουλ
Αθήνα [Advisor]

Ζητείται για άμεση πρόσληψη συνταξιούχος οδηγός για μη επαγγελματικό αυτοκίνητο που να γνωρίζει τις ευρύτερες περιοχές του Θριασίου (Ελευσίνα, Ασπρόπυργο, Μενίδι, Λιόσια) Tηλ 2105576682 09:00-16:00

22 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΙΩΝΙΚΗ ΣΦΟΛΙΑΤΑ ΑΕ]

Η ΙΩΝΙΚΗ ΣΦΟΛΙΑΤΑ Α.Ε. με δυναμική παρουσία στον χώρο των τροφίμων, ζητά: Οδηγό X Van Η Ιωνική Σφολιάτα Α.Ε., από τις μεγαλύτερες βιομηχανικές μονάδες παράγωγης τροφίμων στην Ελλάδα ζητεί για άμεση πρόσληψη Οδηγό Ε’ Κατηγορίας με έδρα τη Θεσσαλονίκη Κύριες Αρμοδιότητες: Διανομή προϊόντων σε πελάτες και συνεργάτες Ενδοδιακίνηση προϊόντων Μεταφορικές Αντικαταστάτης οδηγών Ex Van Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών που περιλαμβάνει...

... Ετήσιο Μικτό Μισθό έως 14.500 ευρώ ανάλογα με τα προσόντα με Μπόνους επίτευξης στόχων και επιβράβευση αποδοτικότητας
Συνεχή εκπαίδευση & ευκαιρίες εξέλιξης
Ομαδική ασφάλιση
Ίσες Ευκαιρίες

Η Ιωνική Σφολιάτα διασφαλίζει ίσες ευκαιρίες, ίση μεταχείριση και πρόσβαση για όλους τους υποψηφίους, ανεξαρτήτως φύλου, ηλικίας, αναπηρίας, θρησκείας ή πεποιθήσεων, πολιτικών ή άλλων φρονημάτων, εθνοτικής ή κοινωνικής προέλευσης, οικογενειακής κατάστασης ή σεξουαλικού προσανατολισμού.

Παρακαλώ να αποστείλετε το βιογραφικό σας και μία σύντομη συνοδευτική επιστολή για να μας εξηγήσετε τους λόγους που θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας.

Παρακαλούμε MHN αποστείλετε βιογραφικά μορφής Europass γιατί ΔΕΝ γίνονται δεκτά.

Παρακαλούμε να σιγουρευτείτε ότι κατέχετε τα απαραίτητα προσόντα.

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας να εργαστείτε στην Ιωνική Σφολιάτα.

Σημείωση Περι των Προσωπικών Δεδομένων σας

Με την αποστολή του βιογραφικού σας αποδέχεστε ότι θα παραμείνει στη βάση βιογραφικών της Ιωνικής Σφολιάτας ΑΕ για 3 μήνες, με το σκοπό της αξιολόγησης της αίτησης σας για την άνωθεν θέση εργασίας.

Απαραίτητα Προσόντα:
Απόφοιτος Λυκείου.
Κάτοχος διπλώματος Γ κατηγορίας, κάτοχος ΠΕΙ.
Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών εργασία σε θέση οδηγού τριαξονικού αυτοκινήτου (επιθυμητή σε κατεψυγμένα)
Βασικές μηχανολογικές γνώσεις φορτηγών αυτοκινήτων.

Θα εκτιμηθούν πρόσθετα:
Γνώσεις Η/Υ – ECDL, γνώση χειρισμού αυτόματης τιμολόγησης
Η προϋπηρεσία σε διανομή κατεψυγμένων προϊόντων με Ex Van πώληση.
Η άνεση χειρισμού οποιουδήποτε Mobile Ex Van συστήματος ERP.

Tags:

20 Ιουλ
Πάρος [EL GREKO]

ΟΔΗΓΟΣ Αρμοδιότητες: ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΡΕΑΤΩΝ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

18 Ιουλ
Αθήνα [ΕΛΦΑ ΑΕ]

Από Ανώνυμη Εταιρεία Ηλεκτρολογικού Υλικού, ζητείται για το Τμήμα Πωλήσεων, πωλητής με έδρα την Αθήνα. Επιθυμητά προσόντα: -Σπουδές ανάλογες με το αντικείμενο. -Τουλάχιστον 5 έτη προϋπηρεσία και άνω σε αντίστοιχη θέση. -Γνώση του Ηλεκτρολογικού Υλικού. -Γνώση Η/Υ. -Κάτοχος διπλώματος οδήγησης, Απολυτηρίου στρατού. -Επιθυμητή η γνώση Αγγλικών. Αποστολή βιογραφικών στην παρακάτω Ηλεκτρονική Διεύθυνση.

18 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Geotex]

ΟΔΗΓΟΣ ΣΕ ΕΞΑΓΩΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Η εταιρία προσφέρει: 640ΕΥΡΩ ΜΙΚΤΑ κιν: 6974336098