02 Ιουλ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ-ΥΠΟΔΟΧΗ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Brain Game,- μία από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες ψυχαγωγικές εταιρείες στη Βόρεια Ελλάδα-, αναζητά άτομο για τη στελέχωση του τμήματος της γραμματειακής υποστήριξης, υποδοχής κι εξυπηρέτησης πελατών.
Απογευματινό ωράριο.

Απαραίτητα προσόντα:
Ηλικία: 28-35 ετών
Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ
Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε θέση γραμματείας, διοίκησης και εξυπηρέτησης πελατών.
Υπεύθυνη, οργανωτική και επικοινωνιακή προσωπικότητα.
Άριστη χρήση Η/Υ με γνώση MS OFFICE.
Άριστη γνώση Αγγλικών.
Ικανότητα ενασχόλησης με πολλαπλές εργασίες ταυτόχρονα, παρακολούθησης εκκρεμοτήτων και άμεσης εκτέλεσης των προτεραιοτήτων.
Ικανότητα αποτελεσματικής εργασίας σε συνθήκες πίεσης.
Αν πληροίς τα παραπάνω προσόντα, στείλε μας το βιογραφικό σου σημείωμα στο παρακάτω email, με τίτλο: Γραμματεία Διοίκησης- Υποδοχή

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [TWINSOFT]

Ζητείται υπάλληλος για γραμματειακή υποστήριξη σε εταιρία πληροφορικής. Απαραίτητη γνώση αγγλικών και άριστη χρήση Η/Υ. Ωράριο 10:00-18:00 Δευτέρα-Παρασκευή

16 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Αφοί Διδή]

Γραμματειακή υποστήριξη-Τιμολόγηση Αρμοδιότητες: Οργάνωση γραφείου και αρχειοθέτηση, γραμματειακή υποστήριξη, τιμολόγηση, διαχείριση emails/αλληλογραφίας/κλήσεων κ.α. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση λογιστικής, άριστη γνώση γερμανικών και Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Η εταιρία προσφέρει: Θέση πλήρης απασχόλησης, άμεση πρόσληψη

08 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [VERNICOL SA]

Από τεχνική εταιρεία στα Διαβατά, ζητείται υπάλληλος γραμματειακής υποστήριξης/ τμήματος Προσφορών/Διαγωνισμών. Απαραίτητα προσόντα: 1. Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας 2. Επιπλέον γλώσσα επιθυμητή 3. Πτυχίο σε Διοίκηση / Οργάνωση/ Marketing 4. Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση 5. Εμπειρία σε δημοπρασίες/ διαγωνισμούς θα ληφθεί σοβαρά υπόψη. 6. Οργανωτικός χαρακτήρας, δυνατότητα προσαρμογής σε νέα και δυναμικά περιβάλλοντα, ευελιξία και καλή γνώση των...

... απαιτήσεων της αγοράς

Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email με τίτλο ΘΕΣΗ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ/ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

Tags:

01 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Mustapartments]

Η εταιρεία Μustapartments που δραστηριοποιείται στον χώρο της διαχείρισης και βραχυχρόνιας μίσθωσης ακινήτων, ζητά κοπέλα υπάλληλο υποδοχής πελατών και γενικών καθηκόντων. Απαιτείται γνώση της Αγγλικής γλώσσας. Ο τομέας απασχόλησης είναι το κέντρο της Θεσσαλονίκης και γι’ αυτό χρειάζεται μοτοσυκλέτα και δίπλωμα οδήγησης. Αποστολή ενδιαφέροντος και βιογραφικού σημειώματος στο παρακάτω e-mail.

27 Ιουν

Από μεγάλη ανώνυμη εταιρεία ζητείται Γραμματεία. Απαραίτητη γνώση Αγγλικών και Γερμανικών. Σχετικό πτυχίο και εμπειρία σε ανάλογη θέση θα εκτιμηθούν. Οργανωτικός χαρακτήρας, δυνατότητα προσαρμογής σε νέα και δυναμικά περιβάλλοντα. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email με τίτλο ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ