02 Ιουλ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Κέρκυρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ
Ζητούνται Νοσηλευτές για πλήρη απασχόληση με εμπειρία στο χώρο,Καλή γνώση της Αγγλικής και Χρήση Η/Υ.
Δεύτερη ξένη γλώσσα θα εκτιμηθεί.
Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

Σχετικες Αγγελιες

02 Ιουλ
Κέρκυρα [ΑΦ]

Ζητείται Νοσηλευτικό προσωπικό για πλήρη απασχόληση με εμπειρία στο χώρο,Καλή γνώση της Αγγλικής και Χρήση Η/Υ. Δεύτερη ξένη γλώσσα θα εκτιμηθεί. Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

12 Ιουλ
Κέρκυρα [Elena\'s Taverna and Apartments]

Ζητείται Καμαριέρα - Καθαρίστρια για εποχιακή εργασία σε ενοικιαζόμενα δωμάτια- ταβέρνα Αρμοδιότητες: Καθαριότητα σε δωμάτια, κουζίνα , κήπους Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία επιθυμητή Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικός Μισθός + Διαμονή

22 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΡΑΚΑΤΩ E-MAIL Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

22 Ιουλ
Αθήνα [Advisor]

Ζητείται για άμεση πρόσληψη συνταξιούχος οδηγός για μη επαγγελματικό αυτοκίνητο που να γνωρίζει τις ευρύτερες περιοχές του Θριασίου (Ελευσίνα, Ασπρόπυργο, Μενίδι, Λιόσια) Tηλ 2105576682 09:00-16:00

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤEΙΟ ΦΕΝΙΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΓΙΑ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ.