02 Ιουλ

Ζητείται αρχιτέκτονας

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τελειόφοιτος αρχιτεκτονικής τέταρτο - πέμπτο έτος, ζητείται για αρχιτεκτονικό γραφείο στη Θεσσαλονίκη.
Απασχόληση δύο πρωινά εβδομαδιαίως.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

22 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΪΑΦΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Ζητείται Πολιτικός μηχανικός/Αρχιτέκτονας για οχτάωρη απασχόληση καθημερινώς, για 5 μέρες την εβδομάδα σε τεχνικό γραφείο στην περιοχή της Τούμπας (Ανατολική Θεσσαλονίκη). Αρμοδιότητες: Εκπόνηση μελετών, Τακτοποίηση Αυθαιρέτων, Έκδοση Οικοδομικών Αδειών, Ανακαινίσεις Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη Προϋπηρεσία/Γνώση στην έκδοση οικοδομικών αδειών, τακτοποίηση αυθαιρέτων, εκπόνηση μελετών, ανακαινίσεις. Η εταιρία προσφέρει: Μισθό και ασφάλεια

19 Φεβ
Θεσσαλονίκη [STUDIO FEMELES]

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: ΠΑΡΟΧΕΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΥΧΙΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΥΧΙΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [THERMANSYS]

ΤΕΧΝΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΚΛΙΒΑΝΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ/ΔΙΠΛΩΜΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Starlit]

Από κατάστημα νυφικών, ζητείται πεπειραμένη μοδίστρα έως 55 ετών. Παρακαλούμε καλέστε στο τηλέφωνο που δίνεται ή στείλτε το βιογραφικό σας στο παρακάτω email.

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [TRITON SERVICES]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΡΓΑΤΡΙΑ/ΕΡΓΑΤΗΣ, ΓΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.