01 Ιουλ

Σύμβουλοι ακίνητης περιουσίας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Απόκτησε την ειδικότητα του Αgent, κατάκτησε τις γνώσεις ενός επιτυχημένου Συμβούλου Ακίνητης Περιουσίας και δούλεψε στο γραφείο της RE/MAX στην Καλαμαριά κερδίζοντας χρήματα!

Η RE/MAX Living ανήκει στο μεγαλύτερο κτηματομεσιτικό δίκτυο στον κόσμο με 7.000 γραφεία σε 90 χώρες με περισσότερους από 100.000 εξειδικευμένους σύμβουλους ακινήτων.

Επιθυμητά προσόντα:
Διάθεση να εκπαιδευτείς στην πώληση στο REAL ESTATE από τους καλύτερους επιχειρηματίες του χώρου.
Ισχυρή θέληση για επαγγελματική επιτυχία και προσωπική εξέλιξη.
Προϋπηρεσία σε τμήματα πωλήσεων, προηγούμενη εργασία ως ελεύθερος επαγγελματίας επιθυμητή.
Προϋπηρεσία σε μεσιτικό γραφείο επιθυμητή.

Παρέχονται:
Προμήθειες από 50% έως 80% επί των πωλήσεων-ενοικιάσεων ακίνητης περιουσίας.
Ακίνητα και αγοραστές από το γραφείο της RE/MAX Living.
Επενδύουμε στο ανθρώπινο δυναμικό, στους ανθρώπους μας! Από το ξεκίνημα της καριέρας σου σε εντάσσουμε σε μια ομάδα με έμπειρους πωλητές με τον ίδιο τον broker -επιχειρηματία του γραφείου μας στο REAL ESTATE ώστε να αποδώσεις όσο πιο γρήγορα γίνεται και να μάθεις από τους καλύτερους.
Η μόνη εταιρεία που παρέχει εκπαίδευση διεθνών προτύπων στο real estate στην Ελληνική αγορά!
Επαγγελματική & σύγχρονη προώθηση των ακινήτων στην αγορά.
Άμεση ανεύρεση αγοραστών/πωλητών ακινήτων.
Γραφειακές εγκαταστάσεις, χώρος υποδοχής και συνεδριάσεων.

Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email, τηλέφωνο επικοινωνίας: 2314-311535, 6945337331.

Μπροφίδου Άννα

Σχετικες Αγγελιες

21 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Χανος]

Ζητείται υπάλληλος γυναίκα, ηλικίας 25 -50 για εργασία σε παντοπωλείο στην περιοχή της Τριανδρίας. Πρόκειται για εργασία από Δευτέρα έως και Σάββατο( 6/7 ) με σπαστό ωράριο. Δεν χρειάζεται προϋπηρεσία! Τηλέφωνο επικοινωνίας δίνεται παρακάτω.

21 Φεβ
Θεσσαλονίκη [AGORA ΕΠΕ]

Ζητείται κοπέλα αισθητικό δερμοκαλλυντικών (ηλικία 22-35), για πωλήσεις σε φαρμακεία στην Θεσσαλονίκη. Πλήρης απασχόληση. Βιογραφικό στο παρακάτω email. Κωδικός αγγελίας: ais der Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 6142140-1.

20 Φεβ
Θεσσαλονίκη [DESKNET]

Ζητούνται άμεσα απόφοιτοι πολυτεχνικών σχολών για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη εργασιών. Αποστολή βιογραφικού info@desknet.gr. Απαραίτητη η εγγραφή στο portal.desknet.gr

20 Φεβ

Ζητούνται άμεσα απόφοιτοι πληροφορικής για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη μελετών. Αποστολή βιογραφικού info@desknet.gr. Απαραίτητη η εγγραφή στο portal.desknet.gr

20 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Διανομείς για Ψητοπωλείο. Περιοχή: Χαριλάου, Θεσσαλονίκη. Απαραίτητα Προσόντα: Κατοχή Δικύκλου. Δίπλωμα Οδήγησης Δικύκλου . Γνώση ευρύτερης περιοχής Χαριλάου. Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί. Παροχές: Μισθός. Ασφάλιση. Ωράριο Εργασίας: 20:00 - 00:00.