01 Ιουλ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΗΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΘΕΣΗ

Telephone
ΣΟΟΥΞΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [VOLTE-TEL COMMUNICATIONS]

Περιγραφή θέσης: Τηλεφωνική υποστήριξη, Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας, Εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητα προσόντα: Γνώση εμπορικού Soft1, Γνώση αγγλικής και γερμανικής γλώσσας Περισσότερες πληροφορίες για την εταιρία μας στην παρακάτω διεύθυνση. Αποστολή βιογραφικού - > https://voltetel.gr/υποβολη-βιογραφικου/

08 Ιουλ
Πειραιάς [Τσιγκέλης Αντώνης]

Πωλήτρια στις αντλίες και στα είδη market του πρατηρίου Αρμοδιότητες: Πώληση υγρών καυσίμων και ειδών market (λάδια κ.λ.π.) Απαραίτητα Προσόντα: Ευγένεια, συνέπεια, ομαδικότητα, επικοινωνία Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Αρκετά ικανοποιητικό μισθό - άνω του βασικού- , πλήρη απασχόληση, σεβασμό στον εργαζόμενο , οικείο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

22 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [SupercoolService]

Ζητείται Υπάλληλος γραφείου για άμεση πρόσληψη από εταιρεία κλιματισμού στη Δυτική Θεσσαλονίκη για 6ωρη απογευματινή εργασία. Προφίλ Υποψηφίου: • Άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ (Office, Outlook & Internet) • Γνώση διαχείρισης e-shop • Γνώσεις γραφίστικης • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

22 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΡΑΚΑΤΩ E-MAIL Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤEΙΟ ΦΕΝΙΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΓΙΑ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ.