01 Ιουλ

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Βιοτεχνία ενδυμάτων στη Δυτική Θεσσαλονίκη, με ειδικότητα στην παραγωγή πυτζαμών, καλτσών και εσωρούχων, ζητάει άτομο για εργασία στο τμήμα της αποθήκης και των παραγγελιών.
Το άτομο που θα καλύψει την θέση θα πρέπει να είναι εξωστρεφές, επικοινωνιακό και ευχάριστο, ενώ η χρήση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή κρίνεται απαραίτητη.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο παρακάτω e-mail ή διαφορετικά να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 9:00-15:00.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

25 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ]

Άτομο ζητείται για εργασία με πολύ καλές γνώσεις κινεζικών από εισαγωγική και εξαγωγική εταιρεία. Πληροφορίες δίδονται μόνον μέσω email, ΟΧΙ τηλεφωνικής επικοινωνίας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

27 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Clio Hair Salon]

Ζητείται κομμώτρια με εμπειρία στο χώρο της κομμωτικής για άμεση πρόσληψη. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

27 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Υπάλληλος δικηγορικού γραφείου - γραμματεία Αρμοδιότητες: Γραμματειακή υποστήριξη Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση ρώσικης και αγγλικής γλώσσας, χρήση του Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, εμπειρία στην οργάνωση γραφείου, εργατικότητα και υπευθυνότητα Η εταιρία προσφέρει:Ευχάριστο περιβάλλον, 5ήμερη εργασία, δίνεται αμοιβή

26 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Καφέ Ουζερί]

Κοπέλα για καφέ Ουζερί Επιθυμητά Προσόντα: όρεξη για δουλεία

26 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΜΠΑΤΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ]

Αρτοποιός για παρασκευή ψωμιού Αρμοδιότητες: παρασκευή ψωμιού κουλουριών και ψησίματος αυτόν Απαραίτητα Προσόντα: γνώση από παρασκευή ψωμιού Η εταιρία προσφέρει: πλήρες πακέτο απασχόλησης Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email ή τηλεφωνική επικοινωνία στο τηλέφωνο που δίνεται.