01 Ιουλ

Καμαριέρα

Σκιάθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ ΓΙΑ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουλ
Κέρκυρα [Elena\'s Taverna and Apartments]

Ζητείται Καμαριέρα - Καθαρίστρια για εποχιακή εργασία σε ενοικιαζόμενα δωμάτια- ταβέρνα Αρμοδιότητες: Καθαριότητα σε δωμάτια, κουζίνα , κήπους Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία επιθυμητή Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικός Μισθός + Διαμονή

15 Ιουλ
Πανελλήνια [ευη]

Ζητάμε καμαριέρα στο Καλαμίτσι Χαλκιδικής, σε μικρό ξενοδοχείο, έστω με κάποια εμπειρία σε καθαριότητες. Άμεση πρόσληψη. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 800 ευρώ. Βιογραφικό με φωτογραφία στο παρακάτω email.

10 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Hotel apollon sarti4]

Ζητείται άμεσα καμαριέρα μέχρι τέλη Οκτωβρίου σε μικρό οικογενειακό ξενοδοχείο στην Σάρτη. Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις. Αρμοδιότητες: καθαριότητα Απαραίτητα Προσόντα: όρεξη για δουλειά Η εταιρία προσφέρει: διαμονή ,καλές απολαβές

09 Ιουλ
Κασσάνδρεια [ευη]

Ζητάμε καμαριέρα στη Κρυοπηγή Χαλκιδικής, σε ξενοδοχείο. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 750 ευρώ. Βιογραφικό με φωτογραφία στο παρακάτω email.

05 Ιουλ
Κύθηρα [EL GREKO]

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ - ΑΣΦΑΛΙΣΗ - ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ