30 Ιουν

Διανομέας

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

διανομέας
Αρμοδιότητες: διανομή φαγητού, καφέ
Απαραίτητα Προσόντα: διάθεση για δουλειά, συνεπής, κοινωνικός, έντιμος
Επιθυμητά Προσόντα: γνώση της περιοχής, προϋπηρεσία
Η εταιρία προσφέρει: 700 ευρώ το μήνα
Πρωινό ωράριο (7-15)

Telephone
Θοδωρής Βόγκλης

Σχετικες Αγγελιες

14 Φεβ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Οδηγό-Διανομέα για Εταιρεία Διανομής Τροφίμων Περιοχή: Θρακομακεδόνες, Αττική Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Δίπλωμα Γ κατηγορίας ΠΕΙ & Ηλ. Ταχογράφο Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πλήρης Απασχόληση

10 Φεβ
Τρίκαλα [Εταιρεία Ταχυμεταφορών]

Από Εταιρεία Ταχυμεταφορών, ζητείται Οδηγός – Διανομέας με δίπλωμα οδήγησης 125 cc (μηχανάκι). Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης 125 cc Εμπειρία στη διανομή Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Πλήρη Ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης ΕΠΕ]

Ζητείται διανομέας για εργασία σε επιχείρηση με ανταλλακτικά αυτοκινήτων. Η εργασία αφορά μεταφορά ανταλλακτικών σε συνεργεία και ΚΤΕΛ. Προϋπηρεσία στις διανομές επιθυμητή. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό στο παρακάτω email (αναφέροντας την θέση) ή να περάσουν από το κατάστημα μας στην Μοναστηρίου 238-Στρατουδάκης ΕΠΕ.

21 Φεβ
Αθήνα [HGN International]

Οδηγός / σοφέρ είναι επιθυμητός για άμεση απασχόληση στο εξωτερικό. Χρειαζόμαστε ένα άτομο που είναι προσεκτικός οδηγός, δεν υπερβαίνει τα όρια, άνδρες ή γυναίκες. Στείλτε την αίτησή σας με ιδιωτικό μήνυμα ή ηλεκτρονικό ταχυδρομείο για περισσότερες πληροφορίες.

20 Φεβ
Αθήνα [Victor Artant]

Ζητείται ψυχολόγος για σωματείο γονέων παιδιών με αυτισμό. Περιοχή: Ελληνικό - Άλιμος. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.