29 Ιουν

ZHTOYNTAI ΠΑΚΕΤΑΔΕΣ ΚΑΙ ΨΗΤΑΣ - ΠΙΤΣΑΔΟΡΟΣ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΑΚΕΤΑΔΕΣ ΚΑΙ ΨΗΤΑΣ - ΠΙΤΣΑΔΟΡΟΣ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟΣ - ΕΝΣΗΜΑ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

10 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΤΗΓΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΧΑΡΕΣ]

Ζητείται ΜΑΓΕΙΡΑΣ και ΜΑΓΕΙΡΑΣ - ΨΗΤΑΣ με εμπειρία, για ψητοπωλείο – εστιατόριο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Βιογραφικά στο παρακάτω email. Υπεύθυνος: ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, Τηλ. επικοινωνία (10,00-18,00 ) 6983592860

26 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΜΠΑΤΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ]

Αρτοποιός για παρασκευή ψωμιού Αρμοδιότητες: παρασκευή ψωμιού κουλουριών και ψησίματος αυτόν Απαραίτητα Προσόντα: γνώση από παρασκευή ψωμιού Η εταιρία προσφέρει: πλήρες πακέτο απασχόλησης Αποστολή email ΄΄η τηλεφωνική επικοινωνία.

25 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Molto Bene]

Ζητείται πακετάς από την πιτσαρία Molto Bene (Κέντρο Θεσσαλονίκης) για 4-5 βραδινές ώρες εκτός Δευτέρας, με δικό του μηχανάκι. 4€/ώρα Τηλεφωνική επικοινωνία μετά τη 1 μμ, εκτός Δευτέρας ή περάστε από την επιχείρηση: Δοϊράνης 42, Κέντρο (μετά τη 1 μμ, εκτός Δευτέρας).

25 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ]

Άτομο ζητείται για εργασία με πολύ καλές γνώσεις κινεζικών από εισαγωγική και εξαγωγική εταιρεία. Πληροφορίες δίδονται μόνον μέσω email, ΟΧΙ τηλεφωνικής επικοινωνίας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

25 Φεβ

Για τηλεφωνικό μάρκετινγκ από εταιρεία παροχής διαδικτυακών υπηρεσιών. Προοπτικές εξέλιξης στην εργασία, παρέχεται η εκπαίδευση και δυνατότητα για εξ' αποστάσεως εργασία. Απαραίτητη προϋπόθεση, τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία. Δεκτοί από όλη την Ελλάδα. Αποστολή Βιογραφικού στο παρακάτω email.