29 Ιουν

Προσωπικό Ασφαλείας

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία Oceanic Security AE με πολυετή εμπειρία στο χώρο της Ασφάλειας και υψηλών απαιτήσεων πελατολόγιο, επιθυμεί να προσλάβει Προσωπικό Ασφαλείας/Security Officers για φυλάξεις έργων.

Κενές θέσεις για τις περιοχές:
• Μαρίνα Αλίμου, για 8ωρη εργασία, 6 ημέρες, κυλιόμενες βάρδιες

Προσόντα & Απαιτήσεις:
-Άδεια Security ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ
-Ναυτικό φυλλάδιο.(σε ισχύ)
-Πιστοποίηση STCW (σωστικών - πυροσβεστικών).(σε ισχύ)
-Πιστοποιητικό υγείας.(σε ισχύ)
-Απολυτήριο Λυκείου
-Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
-Επιθυμητή η προϋπηρεσία ως προσωπικό ασφαλείας
-Επιθυμητή η γνώση αγγλικών
-Συνέπεια και επαγγελματική συμπεριφορά

Η εταιρεία προσφέρει:
-Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
-Μόνιμη απασχόληση στον τομέα της ασφάλειας
-Συνεχή εκπαίδευση σε θέματα ασφάλειας
-Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
-Ευχάριστο και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας

Επικοινωνήστε μαζί μας άμεσα τηλ. 2610454327 (ext 3) & 6987851764
ή στείλτε μας το βιογραφικό σας στο παρακάτω email.
(θέμα Μαρίνα Αλίμου)

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί εμπιστευτικότητα και η επικοινωνία θα γίνεται με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των θέσεων.

Telephone
Ανδρέας Θωμάς

Σχετικες Αγγελιες

24 Φεβ
Θήβα [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στη Θήβα (Ελαιώνας). Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97 σε ισχύ. Μεταφορικό μέσο επιθυμητό, κυρίως νυκτερινή απασχόληση.

22 Φεβ
Αθήνα [Παγουλάτος Γεώργιος]

Ηλεκτρονικός ζητείται από εταιρεία, για πλήρη απασχόληση σε τοποθέτηση συστημάτων ασφαλείας (συναγερμοί, κάμερες, θυροτηλεοράσεις, access, δίκτυα), με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, άδεια οδήγησης για μηχανάκι και αυτοκίνητο. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, τηλ. 2105905659, 6941443925

11 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Safeguard Security]

Η Safeguard Security αναζητεί για άμεση πρόσληψη, άντρες φύλακες για κάλυψη μόνιμων θέσεων στην δυτική Θεσσαλονίκη στην περιοχή των Διαβατών. Απαραίτητα Προσόντα: • Άδεια εργασίας σε ισχύει • Ένας χρόνος προϋπηρεσίας • Δίπλωμα οδήγησης • Όχημα μεταφοράς • Γνώση Αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: • Χρήση υπολογιστή • Καλή φυσική κατάσταση Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

09 Φεβ
Αθήνα [HeeGan and sons]

Ψάχνουμε για έναν κηπουρό για μια ιδιωτική κατοικία κοντά στο Brookfield. Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης. Τα καθήκοντά σας θα περιλαμβάνουν: Συντήρηση κήπου Αφαίρεση σκουπιδιών Γενικές επισκευές και συντήρηση επί του ακινήτου. Ζητάμε επίσης, μάγειρες, οδηγούς, νταντά κλπ Θα χρειαστεί να επιδείξετε μεγάλη ηθική και στάση εργασίας, να δεσμευθείτε για ασφάλεια, να είστε αξιόπιστοι και εργατικοί και να έχετε τη δυνατότητα να κάνετε σωματική εργασία.

08 Φεβ

Θέσεις εργασίας: οδηγός, μάγειρας, νταντά, οικονόμος, κηπουρός και φρουρός ασφαλείας. Οι ενδιαφερόμενοι αιτούντες, πρέπει να είναι διατεθειμένοι να εγκατασταθούν στις ΗΠΑ. Χρειαζόμαστε υπεύθυνους και σκληρούς εργαζόμενους, με σταθερό μισθό συμβολαίου ύψους $ 3.600. Εάν αισθάνεστε ότι είστε κατάλληλος για οποιαδήποτε από αυτές τις δημοσιεύσεις, επικοινωνήστε μαζί μου αμέσως.