28 Ιουν

Γυναίκα για κουζίνα οικογενειακής ταβέρνας

Βόλος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται γυναίκα έως 55 ετών για να εργαστεί σε κουζίνα οικογενειακής ταβέρνας στο Πήλιο.
Προσφέρονται: Μισθός, ΙΚΑ, διατροφή και στέγη.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουλ
Αθήνα [ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΟΥΖΟΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ]

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΓΕΙΡΑΣ-ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ ΓΙΑ ΖΕΣΤΗ & ΚΡΥΑ ΚΟΥΖΙΝΑ από ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ, για πλήρη απασχόληση έως 45 ετών , επικοινωνιακός, ευχάριστος και δυναμικός για άμεση πρόσληψη. Αποστολή Βιογραφικού στο παρακάτω email Υπεύθυνος : ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

18 Ιουλ
Σίφνος [Ζήκας Ευάγγελος]

ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΚΑΙ ΨΗΣΤΗΣ, ΣΕΖΟΝ ΝΗΣΙΑ Βοηθός κουζίνας, ψ΄΄΄ήσιμο Αρμοδιότητες: Ψήστης , τηγάνι Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Ελληνικά Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό

18 Ιουλ
Βόλος [EL GREKO]

ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ, ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

18 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [beautyfleur]

Γυναίκα οδηγός άνω των 45 ζητείται από εταιρεία καλλυντικών με δυνατότητα πολλών διανυκτερεύσεων για πωλήσεις σε προκαθορισμένα ραντεβού από την εταιρεία μας. Παρέχονται αυτοκίνητο, μισθός, μπόνους. Πολλά κέρδη. Κιν 6987056500, Email lefleuraggelia03@gmail.com

17 Ιουλ
Αθήνα [TreeHouse Coffee Shop]

Κουζίνα Αρμοδιότητες: Παρασκευή σάντουιτς και σαλατών Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία στο χώρο Επιθυμητά Προσόντα: Εργατική και μεχρι 45 χρόνων Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης Απασχόληση σε ευχάριστο περιβάλλον