28 Ιουν

Καμαριέρα-καθαρίστρια

Λευκάδα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κοπέλα έως 38 ετών για εργασία σε ενοικιαζόμενα δωμάτια.
Καθάρισμα δωματίων και κοινόχρηστων χώρων, στρώσιμο κρεβατιών και σιδέρωμα.
Απαραίτητα προσόντα η εργατικότητα,η προθυμία και η Υπευθυνότητα.
Προσφέρεται διαμονή.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

22 Φεβ
Κέρκυρα [ΝΤΙΝΟΥ]

Ζητείται καμαριέρα στην Κέρκυρα Μισθός 800, ΙΚΑ, διαμονή, διατροφή συν μπόνους. Πληροφορίες στο παρακάτω τηλέφωνο.

17 Φεβ
Λειψοί [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Καμαριέρα-ρη για Ξενοδοχειακή Μονάδα. Περιοχή: Λειψοί, Ν. Δωδεκανήσου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός. Ασφάλιση. Διαμονή / Διατροφή. Σεζόν από Τέλη Απριλίου 20 έως Τέλη Οκτωβρίου 20

16 Φεβ
Πανελλήνια [HeeGan and sons]

Νέα οικογένεια αναζητά επί του παρόντος έναν αριθμό επαγγελματιών βοηθών στο σπίτι για να δουλέψουν στα σπίτια μας. Ψάχνουμε έναν σεφ για να θα προετοιμάζει το γεύμα για όλη την οικογένεια Καθαρίστρια για το σπίτι Οδηγός που θα οδηγεί τα παιδιά στο σχολείο Στείλτε ένα ιδιωτικό μήνυμα για περισσότερες πληροφορίες.

04 Φεβ
Θάσος [ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ]

Οικογενειακή επιχείρηση ενοικιαζομένων δωματίων στην Σκάλα Ποταμιάς Θάσου, αναζητά για τη νέα τουριστική σεζόν του 2020: καμαριέρα/καμαριέρης. Θέση εργασίας πλήρους εποχιακής απασχόλησης. Αναζητούμε άτομο συνεπές και υπεύθυνο.  Προηγούμενη προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί.

29 Ιαν
Σύμη [Garden studios]

Ζητείτε άμεσα καμαριέρα για ενοικιαζόμενα δωμάτια στα Δωδεκάνησα . Προσφέρεται διατροφή, διαμονή, μισθός ικανοποιητικός +bonus και ασφάλιση. Απαιτείται γνώση αγγλικής γλώσσας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.