28 Ιουν

Β ΜΑΓΕΙΡΑΣ

Μύκονος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΠΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 4* ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΛΙΒΑΔΙ ΤΗΣ ΜΥΚΟΝΟΥ, ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ Β ΜΑΓΕΙΡΕΣ.
ΠΑΡΕΧΕΤΑΙ ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.
ΕΠΙΘΥΜΗΤΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟΝ.

Telephone
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΕΡΓΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

09 Φεβ
Θήρα [Κ. Αντωνης]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ. ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΤΑ ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ, ΤΗΓΑΝΙΑ-ΚΟΥΖΙΝΑ, ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΙ ΓΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΣΤΑ ΦΗΡΑ. ΠΛΗΡ. ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.

05 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Ζητούνται μάγειρας και σερβιτόρος για ταβέρνα στην Ουρανούπολη Χαλκιδικής. Προσφέρετε διαμονή, διατροφή. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00 και 17.30-19.30.

31 Ιαν
Θεσσαλονίκη [HeeGan and sons]

Προσλαμβάνω μια οικονόμο και άλλους οικιακούς εργάτες (νταντά, οδηγό, μάγειρα). Στόχος μου είναι να βρω έναν υποψήφιο που να μπορεί να φροντίσει τα 2 παιδιά μου, που έχει τουλάχιστον μια εμπειρία στο χώρο εργασίας τους. Μπορείτε να επικοινωνήσετε στο παρακάτω email.

20 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά σερβιτόρους-ες για εστιατόριο. Περιοχή: Τορώνη, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση Αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας. Παροχές: Μισθός 1500 € Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν Ιούνιος - Σεπτέμβριος

19 Φεβ
Αθήνα [Saint George Bar]

Ζητείται σερβιτόρα-ος για καφέ στο Σύνταγμα με προϋπηρεσία, γνώση αγγλικών, έως 30 ετών.