28 Ιουν

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ -ρια

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ -ρια ζητείται για απασχόληση στο δίκτυο γυμναστηρίων Gymnasium στη Θεσσαλονίκη.
Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email, με θέμα: "Για αγγελία 719_GYMNET_01"

GYMNASIUM Network

Σχετικες Αγγελιες

22 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΡΑΚΑΤΩ E-MAIL Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

21 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Ζαχαροπλαστείο Σπέσιαλ]

Ζητείται πωλήτρια σε ζαχαροπλαστείο για ημιαπασχόληση. Εμπειρία στον χώρο επιθυμητή.

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤEΙΟ ΦΕΝΙΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΓΙΑ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ.

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΤΗΓΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΧΑΡΕΣ]

για ψητοπωλείο – εστιατόριο με κάρβουνα , στο κέντρο της Θεσσαλονίκης Βιογραφικά στο email : tiganiespro@gmail.com Τηλέφωνα επικοινωνίας : κινητό 6997015174 Υπεύθυνος : Τσιφτελιδης Δημήτριος

15 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Εταιρεία Προώθησης Πωλήσεων]

Τοπική επιχείρηση στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, λόγω νέων αρμοδιοτήτων στο γραφείο, αναζητά νέο/α 20 έως 28 ετών για να αναλάβει τα νέα καθήκοντα της εταιρίας. ( Άμεση Κάλυψη ) Καθήκοντα: • Διαφημιστικές Καμπάνιες • Έρευνα Αγοράς • Δημόσιες Σχέσεις ( η θέση δεν άφορά φυλλάδια ή τηλεφωνικό κέντρο ) Προσόντα: • Άμεση διαθεσιμότητα • Γνώση Αγγλικών • Επαγγελματισμός Στη νέα θέση παρέχεται και η κατάλληλη εκπαίδευση. Αποστολή βιογραφικών...

... με ΠΛΉΡΗ στοιχεία επικοινωνίας.