28 Ιουν

ΜΕΤΑΦΟΡΕΑΣ ΕΠΙΠΛΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΤΑΙΡΕΙΑ επίπλων ζητεί άτομο για την αποθήκη της στη Θεσσαλονίκη ( Ευκαρπία )

Αρμοδιότητες :
Φόρτωμα, ξεφόρτωμα, διαλογή προϊόντων
Οδηγός ή Βοηθός οδηγού για διανομές εντός πόλης (με ανέβασμα βαρέων αντικειμένων σε ορόφους σπιτιών).
Συναρμολόγηση επίπλων
Η εταιρεία προσφέρει πλήρες πακέτο αποδοχών ( σταθερός μισθός + ασφάλιση )

Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email αναγράφοντας στο θέμα τον κωδικό θέσης MET_THESS

Telephone
InsideHome

Σχετικες Αγγελιες

17 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΑΤΜΟSPHERE ΝΕ ΒΕΡΓΙΑΔΟΥ ΟΕ]

Πωλήσεις σε κατάστημα επίπλων και διακόσμησης Αρμοδιότητες: Πωλήσεις τηλεφωνικές eshop, χρήση υπολογιστή, αποθήκη Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλικά, γνώση υπολογιστή excel, προϋπηρεσία στις πωλήσεις Επιθυμητά Προσόντα: Γνώσης πωλήσεων b2b Η εταιρία προσφέρει: Βασικός μισθός

26 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΜΠΑΤΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ]

Αρτοποιός για παρασκευή ψωμιού Αρμοδιότητες: παρασκευή ψωμιού κουλουριών και ψησίματος αυτόν Απαραίτητα Προσόντα: γνώση από παρασκευή ψωμιού Η εταιρία προσφέρει: πλήρες πακέτο απασχόλησης Αποστολή email ΄΄η τηλεφωνική επικοινωνία.

25 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Molto Bene]

Ζητείται πακετάς από την πιτσαρία Molto Bene (Κέντρο Θεσσαλονίκης) για 4-5 βραδινές ώρες εκτός Δευτέρας, με δικό του μηχανάκι. 4€/ώρα Τηλεφωνική επικοινωνία μετά τη 1 μμ, εκτός Δευτέρας ή περάστε από την επιχείρηση: Δοϊράνης 42, Κέντρο (μετά τη 1 μμ, εκτός Δευτέρας).

25 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ]

Άτομο ζητείται για εργασία με πολύ καλές γνώσεις κινεζικών από εισαγωγική και εξαγωγική εταιρεία. Πληροφορίες δίδονται μόνον μέσω email, ΟΧΙ τηλεφωνικής επικοινωνίας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

25 Φεβ

Για τηλεφωνικό μάρκετινγκ από εταιρεία παροχής διαδικτυακών υπηρεσιών. Προοπτικές εξέλιξης στην εργασία, παρέχεται η εκπαίδευση και δυνατότητα για εξ' αποστάσεως εργασία. Απαραίτητη προϋπόθεση, τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία. Δεκτοί από όλη την Ελλάδα. Αποστολή Βιογραφικού στο παρακάτω email.