27 Ιουν

ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ

Μύκονος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται καθαρίστρια για οκτάωρη εργασία, καλοκαιρινή σεζόν σε ξενώνα στην Μύκονο, περιοχή super paradise.
Παρέχεται διαμονή και ικανοποιητικός μισθός.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουλ
Κέρκυρα [Elena\'s Taverna and Apartments]

Ζητείται Καμαριέρα - Καθαρίστρια για εποχιακή εργασία σε ενοικιαζόμενα δωμάτια- ταβέρνα Αρμοδιότητες: Καθαριότητα σε δωμάτια, κουζίνα , κήπους Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία επιθυμητή Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικός Μισθός + Διαμονή

02 Ιουλ
Αθήνα [Άραχθος]

Ζητείται καθαρίστρια από συνεργείο καθαρισμού, με προϋπηρεσία. Περιοχή: Γαλάτσι Σταθερό τηλέφωνο: 211 7055 836

28 Ιουν
Λευκάδα [ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ]

Ζητείται κοπέλα έως 38 ετών για εργασία σε ενοικιαζόμενα δωμάτια. Καθάρισμα δωματίων και κοινόχρηστων χώρων, στρώσιμο κρεβατιών και σιδέρωμα. Απαραίτητα προσόντα η εργατικότητα,η προθυμία και η Υπευθυνότητα. Προσφέρεται διαμονή.

28 Ιουν
Μύκονος [PIETRA E MARE]

ΑΠΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 4* ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΛΙΒΑΔΙ ΤΗΣ ΜΥΚΟΝΟΥ, ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΙ ΓΙΑ ΤΟ A LA CARTE ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ. ΠΑΡΕΧΕΤΑΙ ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

28 Ιουν

ΑΠΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 4* ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΛΙΒΑΔΙ ΤΗΣ ΜΥΚΟΝΟΥ, ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ Β ΜΑΓΕΙΡΕΣ. ΠΑΡΕΧΕΤΑΙ ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ. ΕΠΙΘΥΜΗΤΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟΝ.