27 Ιουν

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από μεγάλη ανώνυμη εταιρεία ζητείται Γραμματεία.
Απαραίτητη γνώση Αγγλικών και Γερμανικών.
Σχετικό πτυχίο και εμπειρία σε ανάλογη θέση θα εκτιμηθούν.
Οργανωτικός χαρακτήρας, δυνατότητα προσαρμογής σε νέα και δυναμικά περιβάλλοντα.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email με τίτλο ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Σχετικες Αγγελιες

17 Φεβ
Θεσσαλονίκη [RayCom A.E.]

Η RayCom με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητά για άμεση πρόσληψη, Γραμματέα Τεχνικού Τμήματος. Ο/η Υποψήφιος/α θα πρέπει να έχει πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ  Τεχνικής κατεύθυνσης ή Οικονομικής κατεύθυνσης καθώς και εμπειρία εργασίας σε αντίστοιχη θέση απαραίτητα για 2 τουλάχιστον έτη. Απαραίτητες προϋποθέσεις επίσης, οι πολύ καλές γνώσεις Τεχνολογιών, Πληροφορικής, Αγγλικών, χρήσης Τηλεφωνικού Κέντρου, καθώς και της ευχέρειας οργάνωσης και υποστήριξης των διαδικασιών που τηρεί...

... μια σύγχρονη επιχείρηση. Θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα η διάθεση εργασίας, το πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας και επικοινωνίας.
Παρέχονται Μισθός, ασφάλιση, ιδανικές συνθήκες εργασίας  και εξέλιξη.
Αποστολή βιογραφικών με ένδειξη τον κωδικό θέσης TECHSEC στο παρακάτω email.

Tags:

12 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ERMIS CLUB]

Υπάλληλος γραφείου ζητείται - γραμματειακή υποστήριξη - εξυπηρέτηση πελατών, . Έως 35 ετών, Καλό χειρισμό Η/Υ. Κατά προτίμηση έγγαμη, μη καπνίστρια. Απογευματινή εργασία. Να υπάρχει κάρτα ανεργίας τριών μηνών η να μπορεί να βγει. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες μπορείτε να προσκομίσετε το βιογραφικό σας στα γραφεία, Τσιμισκή 11, όροφος 4ος Ερμής Club. Ώρες συνέντευξης: Δευτέρα έως Παρασκευή 11π.μ - 19μ.μ.

27 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Clio Hair Salon]

Ζητείται κομμώτρια με εμπειρία στο χώρο της κομμωτικής για άμεση πρόσληψη. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

27 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Υπάλληλος δικηγορικού γραφείου - γραμματεία Αρμοδιότητες: Γραμματειακή υποστήριξη Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση ρώσικης και αγγλικής γλώσσας, χρήση του Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, εμπειρία στην οργάνωση γραφείου, εργατικότητα και υπευθυνότητα Η εταιρία προσφέρει:Ευχάριστο περιβάλλον, 5ήμερη εργασία, δίνεται αμοιβή

26 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Καφέ Ουζερί]

Κοπέλα για καφέ Ουζερί Επιθυμητά Προσόντα: όρεξη για δουλεία